Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk
TELE - hulajnogi - Motus - gotowi na sezon - 396x116
TELE - hulajnogi - Motus - gotowi na sezon - 1024x85

Pojazdy elektryczne (73)

Hulajnoga elektryczna Xiaomi Electric Scooter 4 Pro 2 Gen 400W 60km 10" Czarny
 • Moc silnika:  400 W
 • Maksymalna prędkość:  20 km/h
 • Zasięg na jednym ładowaniu:  60 km
 • Waga:  19 kg
 • 62,47
  × 40 rat 0%

  Do września nie płacisz!

  62,47
  × 40 rat 0%
  Zmień
  Do września nie płacisz!
Hulajnoga elektryczna Motus Scooty 10 Gen5 350W 60km 10" Turkus
 • Moc silnika:  350 W
 • Maksymalna prędkość:  20 km/h
 • Zasięg na jednym ładowaniu:  60 km
 • Waga:  17,8 kg
 • 83,30
  × 30 rat 0%

  Do września nie płacisz!

  83,30
  × 30 rat 0%
  Zmień
  Do września nie płacisz!
Zobaczyłeś 20 z 73 produktów

Pojazdy elektryczne – wygodny transport i dobra zabawa

Korzystanie z elektrycznych pojazdów może być zarówno świetną zabawą dla dzieci i dorosłych, jak i wygodnym transportem, szczególnie na niewielkich odległościach. Jeśli więc szukasz odpowiedniego prezentu dla swojej pociechy lub chcesz ułatwić sobie dojazd do pracy, zajrzyj do naszej oferty i wybierz pojazd elektryczny spełniający Twoje wymagania!

Elektryczne deskorolki – nowy trend wśród młodzieży

Korzystanie z elektrycznych deskorolek jest niezwykle proste, dlatego są one chętnie używane tak przez najmłodszych, jak i dorosłe osoby. Urządzenia wykorzystujące samobalansujący czujnik żyroskopu są bowiem intuicyjnie sterowane przez użytkowników bez żadnego wysiłku. Odpowiednia praca stóp oraz przechylenia ciała będą decydowały o tym, czy pojazd elektryczny ma zwolnić, przyspieszyć, przyhamować, czy skręcić. To świetny środek transportu na małych odległościach a także niezastąpiony towarzysz w czasie zwiedzania miasta. Do elektrycznych deskorolek można dobrać dodatkowe akcesoria – nakładki, które zmienią je w wygodne pojazdy dla dzieci oraz rączki do deskorolki, które sprawdzą się przy dłuższym jeżdżeniu i pomogą utrzymać równowagę przy pierwszym kontakcie z urządzeniem.

Pozostałe pojazdy elektryczne w RTV Euro AGD

W tym dziale znajdziesz również inne pojazdy elektryczne, które zwiększą Twoją mobilność na małych obszarach. Świetnie sprawdzają się monocykle o niewielkich rozmiarach, przystosowane do jazdy w zróżnicowanym terenie, czy elektryczne hulajnogi, które dowiozą Twoje dzieci do szkoły, a Ciebie do pracy w wygodny sposób. Starsza młodzież może przesiąść się natomiast na elektryczne skutery, których zasięg sięga aż 60 km na jednym ładowaniu. Już teraz sprawdź naszą ofertę i wybierz pojazd elektryczny dla siebie!
Więcej
Ostatnia strona