Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk
AKC - Samsung - Galaxy Buds3 Pro | Buds3 - 0724 - 396x116 v2
AKC - Darmowa dostawa - słuchawki - 2024 - 1024x85
Słuchawki bezprzewodowe Sony WH-1000XM4 ANC Nauszne Czarny
Kolor: 
Czarny
 • Budowa słuchawek: nauszne, zamknięte
 • Łączność: bezprzewodowe z opcją kabla 3,5mm, Bluetooth z NFC
 • Mikrofon / Regulacja głośności: tak / tak
 • Pasmo przenoszenia: 4 - 40000 Hz
cena z kodem
89500
Raty

RRSO 0%

29,83 zł x 30 rat 0%

Najniższa cena: 1 299 złCena bez kodu:1 299 zł

Cena promocyjna z kodem RABSONYDAYS724 obowiązuje do 31.07.2024, godz. 21:45 Kody rabatowe nie łączą się.

Słuchawki bezprzewodowe Samsung Galaxy Buds3 Pro SM-R630NZA Dokanałowe Bluetooth Srebrny
Kolor: 
Srebrny
 • Budowa słuchawek: dokanałowe, True Wireless
 • Łączność: bezprzewodowe, Bluetooth
 • Mikrofon / Regulacja głośności: tak / nie
1 02900
Raty

RRSO 0%

51,45 zł x 20 rat 0%

Zobaczyłeś 20 z 456 produktów
Słuchawki ANC to sprzęt z aktywną redukcją szumów, czyli technologią, która umożliwia komfortowy odsłuch dźwięku ze słuchawek nawet wtedy, gdy w Twoim otoczeniu panuje dokuczliwy hałas. Dzięki zachodzącym wewnątrz słuchawek procesom użytkownik ma wrażenie, że dookoła niego panuje cisza i nic nie zakłóca słuchanej przez niego muzyki czy podcastu. Słuchawki ANC pobierają dźwięki z otoczenia i wytwarzają przeciwstawne im fale, co czyni je niesłyszalnymi dla osoby ze sprzętem na uszach. Choć brzmi to ultranowocześnie, to tak naprawdę początek tej technologii datuje się na pierwszą połowę ubiegłego stulecia. W połowie XX wieku natomiast system ANC zaczął być wykorzystywany podczas podróży w samolotach i helikopterach. Dziś dużą popularnością cieszą się wygodne słuchawki bezprzewodowe ANC, których można używać zarówno podczas grania na komputerze, jak i w trakcie treningu na siłowni.

Rodzaje słuchawek ANC

Słuchawki ANC mają w swojej ofercie właściwie wszyscy czołowi producenci elektroniki. Wśród dostępnych na rynku modeli można znaleźć różne typy urządzeń. Pierwszy z nich to słuchawki dokanałowe z aktywną redukcją szumów. Są to modele najbardziej kompaktowe. Zajmują niewiele miejsca i można je zabrać ze sobą wszędzie. Ich użytkowanie polega na tym, że małe słuchawki wkłada się do kanału słuchowego, przez co utrzymują się one jedynie na uchu. Drugi popularny typ to słuchawki nauszne z redukcją szumów, które są znacznie większe w porównaniu do dokanałowych. Składają się z dwóch nauszników i łączącej ich opaski, zakładanej na głowę. Jak sama nazwa wskazuje – słuchawki opierają się na zewnętrznej części ucha i nie wprowadza się ich ani do kanału słuchowego, ani do małżowiny usznej.

Zalety słuchawek z ANC

Słuchawki z ANC mają przewagę nad modelami niewyposażonymi w tę technologię. Oto kilka zalet, które płyną z użytkowania tego typu sprzętu:
 • lepsza jakość dźwięku bez żadnych zakłóceń;
 • skuteczne zagłuszenie dokuczliwych odgłosów z otoczenia np. wtedy, gdy jedziesz tramwajem lub gdy w mieszkaniu obok jest głośny remont;
 • możliwość słuchania muzyki w równie dobrej jakości przy zachowaniu niskiego poziomu głośności, co nie nadwyręża słuchu;
 • wiele typów słuchawek z ANC i szeroki wybór modeli – nauszne, douszne, dokanałowe, przewodowe, bezprzewodowe itd.

Słuchawki z aktywną redukcją szumów – cena

Jeśli zastanawiasz się, ile kosztują słuchawki z aktywną redukcją szumów, musisz wiedzieć, że wszystko zależy od konkretnego modelu. Rozpiętość cenowa jest naprawdę spora. Najtańsze słuchawki ANC kupisz już za kilkadziesiąt złotych, podczas gdy najdroższe modele mogą kosztować nawet kilka tysięcy. Pamiętaj, że kosztowne słuchawki z aktywną redukcją szumów da się kupić na raty. Cena zależy m.in. od marki, typu podłączenia, czasu pracy czy impedancji. Jeśli szukasz słuchawek dla siebie, koniecznie zobacz słuchawki Bluetooth, które z łatwością podłączysz do różnego typu urządzeń bez konieczności podpinania kabla.
Więcej
Ostatnia strona