Zwilling

NIEMIECKI PORZĄDEK W TWOJEJ KUCHNI.

Garnki

Zwilling Simplify Indukcja Stal nierdzewna 8 elementów

zestaw garnków

(9)

729 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 829 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką: 829 zł
Cena obowiązuje:
08.05.2024 - 28.05.2024
RATY: 36,45 zł x 20 rat 0%
Zobacz więcej produktów z kategorii
Garnki
Zobacz wszystkie produkty marki Zwilling

O MARCE

Firma Zwilling dąży do perfekcji od samego początku swojego istnienia, jest to motyw przewodni marki, którym kierowali się jej założyciele, przekazywany kolejnym pokoleniom właścicieli firmy, który stał się siłą napędową Zwilling. To dzięki temu marka stworzyła najwyższej jakości ostrze ze stali nierdzewnej, wraz z opatentowanym procesem hartowania z wymrażaniem, jak również wprowadziła jako pierwsza nóż z kutą poprzeczną głownią stałą – są to patenty godne perfekcjonisty w kategorii produkcji noży.

Marka Zwilling jest w ciągłym rozwoju, bez przerwy stara się utrzymać w czołówce światowych producentów akcesoriów kuchennych, czego dowodem są także przyznawane nagrody i wyróżnienia w światowej sławy rankingach – od 1983 roku firma zdobyła ich ponad 50.

W 1976 roku Zwilling zrewolucjonizował rynek noży, wprowadzając nóż szefa kuchni – wykonując uchwyt bezspoinowy, w całości z tworzywa sztucznego, co było początkiem stworzenia noży linii ZWILLING Four Star – są to klasyczne noże, których proces tworzenia nie uległ zmianom od lat – po co ulepszać ideał. W następstwie ich popularności możemy się poszczycić sprzedażą ponad 32 milionów egzemplarzy!

RÓŻNORODNOŚĆ ZWILLING DZISIAJ

Dziś grupa Zwilling sukcesywnie poszerza gamę marek i produktów, dzięki czemu wzbogaciła swoją różnorodność o producentów asortymentu kuchennego w klasie premium, których jakość jest utrzymywana wedle niemieckich standardów.

Zwilling