Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk
Euro Hit Cenowy - baner domyślny - belka 396x116 - 4-16.07
Euro Hit Cenowy - baner domyślny - belka 1024x85 - 4-16.07
Hulajnoga elektryczna Xiaomi Mi Electric Scooter 3 300W 30km 8,5" Czarny
  • Moc silnika: 300 W
  • Maksymalna prędkość: 20 km/h
  • Zasięg na jednym ładowaniu: 30 km
  • Waga: 13 kg
1 89900
Sugerowana cena producenta:  1 999 zł
Raty

RRSO 0%

63,30 zł x 30 rat 0%

Hulajnoga elektryczna Xiaomi Electric Scooter 4 Pro 2 Gen 400W 60km 10" Czarny
  • Moc silnika: 400 W
  • Maksymalna prędkość: 20 km/h
  • Zasięg na jednym ładowaniu: 60 km
  • Waga: 19 kg
2 49900
Raty

RRSO 0%

83,30 zł x 30 rat 0%

Zobaczyłeś 20 z 71 produktów

Hulajnoga elektryczna

Wysokiej jakości hulajnoga elektryczna to inwestycja na lata, która nie tylko sprawia ogrom radości, ale też pozwala na oszczędność czasu i energii. W przeciwieństwie do swojego pierwowzoru nie wymaga ciągłego odpychania się nogą, aby nie wytracić prędkości.
Wystarczy nacisnąć manetkę, a natychmiast poczujemy przypływ dodatkowej mocy. Szerokie podesty i kierownica z rączkami zapewniają optymalną stabilność podczas jazdy, nawet przy wysokiej prędkości, więc początkujący nie mają się czego obawiać.


Hulajnoga elektryczna dla dzieci i dorosłych

Elektryczne hulajnogi mogą zainteresować osoby w każdym wieku, począwszy od dzieci i nastolatków, po osoby dorosłe. Nie wymagają długiej nauki jazdy. Wystarczy chwila, aby nabrać pewności siebie i poczuć się na hulajnodze jak ryba w wodzie.

Nowoczesna hulajnoga elektryczna dla dzieci jest doskonałym pomysłem na prezent. Specjalne modele przeznaczone dla najmłodszych wyróżniają się mniejszymi rozmiarami i wagą, co czyni je bezpiecznymi oraz łatwymi w obsłudze i nawigacji. Zapewniają świetną zabawę z przyjaciółmi, ale przydadzą się także na dojazdy do szkoły w trakcie cieplejszych miesięcy.

Natomiast hulajnoga elektryczna dla dorosłych to rozwiązanie odwiecznego problemu ze staniem w korkach oraz zatłoczoną komunikacją miejską. Dorośli z łatwością dojadą do pracy, sklepu czy na spotkanie ze znajomymi.


Wybierz nowoczesną hulajnogę elektryczną na każdą okazję

Hulajnogi elektryczne to szeroka kategoria, obejmująca zarówno lekkie i kompaktowe pojazdy miejskie, jak i modele do zadań specjalnych. Każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od tego czy interesują go wygodne dojazdy do pracy, czy pełne wrażeń wycieczki poza miasto.

Te niepozorne pojazdy mogą poruszać się z prędkością nawet kilkudziesięciu kilometrów na godzinę. Dzięki temu pozwalają zamienić kilkudziesięciominutowy spacer w kilkunastominutową przejażdżkę. Bez problemu radzą sobie z różnorodnymi nawierzchniami, od chodników, przez ścieżki rowerowe, aż po asfalt. Oczywiście tu wszystko zależy od średnicy kół, które zwykle wahają się od 5,5 do 10 cala, a nawet więcej.

Warto też zaznaczyć, że hulajnogi elektryczne różnią się między sobą również baterią. Oczywiste, że im bardziej pojemna jest bateria, tym dalej można na niej dojechać. Zasięg niektórych hulajnóg elektrycznych sięga nawet 40 km na jednym naładowaniu!


Hulajnoga elektryczna – metoda transportu na miarę XXI w.

Nowoczesna hulajnoga elektryczna stanowi obecnie realną konkurencję dla czołowych środków transportu, takich jak samochód, komunikacja miejska czy rower.

Jej małe rozmiary sprawiają, że z łatwością możemy przechowywać ją w domu lub mieszkaniu, a także bez większego problemu wnosić po schodach. Brak windy czy miejsca parkingowego nie jest więc przeszkodą, kiedy marzy nam się elektryczna hulajnoga!
Hulajnoga elektryczna może być ładowana ze zwykłego domowego gniazdka. Bez konieczności zakładania specjalnej instalacji, wycieczek na stacje benzynowe czy kupowania dodatkowych akcesoriów. Wystarczy podłączyć ją na pewien czas do ładowarki, a już po chwili będzie gotowa do dalszej jazdy.

Elektryczna hulajnoga to ciekawe rozwiązanie, ale niejedyne. Dla osób, którym zależy na jeszcze większej kompaktowości, istnieje też druga opcja, czyli deskorolka elektryczna – pozbawiona kierownicy, a więc jeszcze łatwiejsza w transporcie i przechowywaniu.

Więcej
Ostatnia strona