Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk

Xbox One

Euro Hit Cenowy - baner domyślny - belka 396x116 - 4-16.07
Raty - Do 30 rat 0% i do konca roku nie placisz - 0724 - belka 1024x85

Xbox One – mocna dawka wrażeń

Nie ma nic piękniejszego i bardziej pasjonującego dla gracza, niż możliwość przeżycia niezapomnianych wrażeń za pośrednictwem gry i konsoli Xbox One. Zestaw składający się z podstawowego urządzenia, najnowszych gier, kontrolerów, słuchawek i akcesoriów pozwoli przenieść się w zupełnie nieznany świat przeżyć i przygód. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie w tej kategorii!

Xbox One – idealne warunki do gry

Xbox One należy do trzeciej generacji konsoli, którą stworzył Microsoft. Przejrzysty i czytelny interfejs pozwala na wygodne korzystanie z gier oraz aplikacji. W naszej bogatej ofercie znajdziesz modele z dużym dyskiem oraz bezprzewodowymi kontrolerami. Możesz nabyć konsolę w zestawie z grami lub pojedynczo. Zdecyduj, która opcja jest lepsza! Sprawdź także najnowszą generację konsol Microsoft, czyli Xbox Series X/S

Konsola Xbox i co jeszcze?

Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich możliwości urządzenia i przenieść się do wirtualnego świata, dobierz także niezbędne akcesoria. Doskonałym wyborem będzie kierownica do Xboxa, która sprawi, że gra będzie bardziej realistyczna, a siedząc w odpowiednim fotelu poczujesz się, jak na prawdziwym wyścigu. Posiadamy także różne kontrolery do Xbox One, które zapewnią pełne emocji rywalizacje. W asortymencie RTV Euro AGD zgromadziliśmy także słuchawki bezprzewodowe nauszne i inne – przydadzą się, gdy będziesz chciał się zaangażować tylko i wyłącznie w grę, nie przeszkadzając innym domownikom. Zobacz, jakie konsole Xbox One możesz jeszcze znaleźć w tej kategorii i oddaj się niezapomnianej, wirtualnej przygodzie!
Więcej