liked-products 0

Obserwowane

855 855 855

8:00 - 21:00

Aktywne filtry

Przeznaczenie : sportowe
Słuchawki bezprzewodowe Jabra Elite 5 Dokanałowe Bluetooth 5.2 Tytanowo-czarny

Dostępne kolory

 • Budowa słuchawek:  dokanałowe, True Wireless
 • Łączność:  bezprzewodowe, Bluetooth
 • Mikrofon / Regulacja głośności:  tak / tak
 • Pasmo przenoszenia:  20 - 20000 Hz

Warianty produktu

Kolor: 
Czarny
 • promocja
  37900
 • 18,95
  × 20 rat 0%

  Do maja nie płacisz!

  18,95
  × 20 rat 0%
  Zmień
  Do maja nie płacisz!
 • Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 399,99 zł Cena bezpośrednio przed obniżką: 559 zł

 • Cena obowiązuje: 06.12.2023 - 24.12.2023

Słuchawki bezprzewodowe Baseus Bowie P1x Dokanałowe Bluetooth 5.3 Czarny

Dostępne kolory

 • Budowa słuchawek:  dokanałowe, pałąk na szyje
 • Łączność:  bezprzewodowe, Bluetooth
 • Mikrofon / Regulacja głośności:  tak / tak
 • Pasmo przenoszenia:  20 - 20000 Hz

Warianty produktu

Kolor: 
Czarny
 • promocja
  8999
 • Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 99,99 zł Cena bezpośrednio przed obniżką: 99,99 zł

 • Cena obowiązuje: 29.11.2023 - 23.12.2023

Zobaczyłeś 15 z 164 produktów
Słuchawki sportowe to bardzo duża grupa urządzeń, które z jednej strony są ogromnie zróżnicowane, a z drugiej mają cechy obowiązkowe, łączące wszystkie modele. Różnice wśród poszczególnych sprzętów dotyczą m.in. konstrukcji słuchawek sportowych, ich typu podłączenia czy czułości dźwięku. Cechą, która łączy wszystkie modele, jest wygoda użytkowania. Idzie ona w parze ze stabilnością sprzętu na uchu. Przykładowo słuchawki do biegania muszą być tak zbudowane, aby po pierwsze nie wypadały w trakcie treningu, a po drugie nie utrudniały go. Ze względu na to, że ludzie uwielbiają słuchać muzyki podczas uprawiania sportu, na produkcję słuchawek sportowych decyduje się wiele czołowych marek branży. Są wśród nich m.in. JBL, Philips czy Jabra.

Zastosowanie słuchawek sportowych

Wśród słuchawek sportowych można wyróżnić wiele modeli, które nadają się szczególnie do uprawiania konkretnych dyscyplin. Charakterystycznym przykładem są słuchawki do pływania. Ich podstawową funkcją jest wodoodporność, a także budowa dokanałowa lub zastosowanie przewodzenia kostnego. Wodoszczelność przydaje się niemal we wszystkich dyscyplinach, bo chroni urządzenia np. przed potem czy deszczem, jeśli trenuje się na zewnątrz. Dobrym przykładem są słuchawki na rower, ponieważ kolarze nierzadko pokonują dziesiątki czy nawet setki kilometrów w ekstremalnie wymagających warunkach pogodowych. Wiele słuchawek sportowych ma na tyle uniwersalne cechy, że można ich śmiało używać także w pracy, domu czy na spacerze.

Funkcje w słuchawkach sportowych

Niektóre słuchawki sportowe wykorzystują technologię True Wireless. Oznacza to, że zestaw składa się z dwóch osobnych słuchawek działających niezależnie od siebie, a nie sprzętu połączonego pałąkiem. Dzięki temu można korzystać tylko z jednej słuchawki czy odbierać dźwięk w dwie osoby jednocześnie. Bardzo dużo modeli ma funkcję połączenia bezprzewodowego z innymi urządzeniami. Wykorzystują one do tego najczęściej Bluetooth lub Bluetooth z NFC. Jeśli chcesz mieć możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych przez słuchawki sportowe, warto poszukać modeli wyposażonych w mikrofon. Dzięki tej opcji niektóre modele da się obsługiwać za pomocą asystentów głosowych typu Asystent Google. Dla jak najwyższej jakości muzyki w części modeli stosuje się aktywną redukcję szumów. Oznacza ona, że można odbierać wyraźny dźwięk nawet wtedy, kiedy wokół panuje hałas. Im dłużej i częściej trenujesz, tym bardziej zwróć uwagę na wydajność baterii. Niektóre słuchawki sportowe na jednym naładowaniu mogą działać zaledwie kilka godzin, podczas gdy inne nawet kilkadziesiąt.

Słuchawki sportowe – ceny

Jak zapewne się domyślasz, ze względu na tak zróżnicowane funkcje i parametry słuchawek sportowych, mają one bardzo szeroki zakres cenowy. Nie dziwi zatem obecność na rynku modeli zarówno za kilkadziesiąt złotych, jak i za tysiące. Do parametrów wpływających na koszt urządzeń należy m.in. dynamika dźwięku, czyli jego głośność w dB czy impedancja. Ten drugi parametr określa moc potrzebną słuchawkom sportowym do odtwarzania dźwięku w odpowiedniej głośności. Poza tym liczą się jeszcze renoma producenta, design czy możliwość regulowania głośności bezpośrednio na urządzeniu. Zarówno słuchawki na siłownię, jak i modele do innych sportów da się kupić na raty. Możliwe są także takie z odroczoną o kilka miesięcy pierwszą płatnością. Wybieraj pomiędzy słuchawkami sportowymi w różnych kolorach i dopasuj je do swoich preferencji.   
Więcej
Ostatnia strona