Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk

Smartwatche, zegarki i opaski

Euro Hit Cenowy - baner domyślny - belka 396x116 - 4-16.07
Wakacyjne inspiracje - 0624 - belka 1024x85

Inteligentne zegarki, opaski, zegarki elektroniczne – RTV Euro AGD

Zegarki, opaski i zegarki elektroniczne w sklepie RTV Euro AGD to wiele inteligentnych urządzeń, które sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i podczas uprawiania sportów. Znajdziesz tu zarówno zegarki sportowe jak i smartwatche dopasowane do własnych potrzeb, które nie tylko wskażą Ci godzinę i datę, ale pozwolą także na płatności zbliżeniowe w sklepach czy odbieranie SMS-ów. W ofercie RTV Euro AGD znajdują się urządzenia od sprawdzonych producentów, takich jak m.in. Garett, Apple, Samsung, Garmin czy Huawei. Wśród modeli z łatwością znajdziesz smartwatche męskie i smartwatche damskie o nowoczesnych funkcjach i stylowym designie. Poza tym w RTV Euro AGD kupisz także akcesoria do zegarków, takie jak stacje ładujące czy wymienne paski.

Smart zegarki – korzyści

Inteligentne zegarki niosą ze sobą mnóstwo zalet – cechują się nie tylko stylowym, nowoczesnym wyglądem, ale mają też wiele przydatnych zastosowań. Mogą mierzyć puls, pokazywać pogodę, odbierać powiadomienia ze smartfona czy kontrolować parametry treningu. Ich obsługa jest bardzo intuicyjna, a dla zwolenników jeszcze prostszych rozwiązań powstały smartbandy. Opaski z wieloma funkcjami są jeszcze bardziej kompaktowe i minimalistyczne. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom sprawdzą się na siłowni i nie tylko.

Opaski i zegarki – dla kogo

Ze względu na wiele sportowych zastosowań mogłoby się wydawać, że zegarki, opaski, zegarki elektroniczne są przeznaczone głównie dla sportowców. Nie jest to jednak prawdą, bo wiele osób chętnie korzysta z nich na co dzień. Ich nowoczesne funkcje ułatwiają codzienne życie i zapewniają szybki dostęp do takich funkcji jak: kalkulator, szybkie płatności czy kalendarz. Wiele ciekawych zastosowań mają dostępne w naszym sklepie inteligentne zegarki dla dzieci. Cechują się specjalną konstrukcją i funkcjami, które sprawdzą się u najmłodszych użytkowników.

 

Więcej