liked-products 0

Obserwowane

855 855 855

8:00 - 21:00

Aktywne filtry

Marka : Samsung
Lodówka Samsung RB38T600ESA Pełny No Frost 203cm Komora świeżości Grafitowy Metaliczny
 • Wymiary (wys.x szer.x gł.):  203 x 59,5 x 65,8 cm
 • Pojemność chłodziarki / zamrażarki:  276 l / 114 l
 • Roczne zużycie energii:  264 kWh = 203,28 zł rocznie
 • Poziom hałasu:  35 dB
 • DEFAULT
  2 39900

  Sugerowana cena producenta: 2 849 zł

 • 119,95
  × 20 rat 0%

  Do maja nie płacisz!

  119,95
  × 20 rat 0%
  Zmień
  Do maja nie płacisz!
Lodówka Samsung RB38C7B5C22 Pełny No Frost 203cm Szuflada z kontrolą wilgotności Czarny
 • Wymiary (wys.x szer.x gł.):  203 x 59,5 x 65,8 cm
 • Pojemność chłodziarki / zamrażarki:  276 l / 114 l
 • Roczne zużycie energii:  169 kWh = 130,13 zł rocznie
 • Poziom hałasu:  35 dB
Zobaczyłeś 15 z 97 produktów

Lodówki Samsung w RTV EURO AGD

Pod względem liczby dostępnych modeli lodówki Samsung wygrywają z konkurencją! Firma obstawia każdą półkę cenową. Od najtańszych i najmniejszych, ok. 300-litrowych (ok. 200 l lodówka + ok. 100 l zamrażalnik) urządzeń za 1500 zł, po 600-, nawet 650-litrowe (ok. 450 + ok. 200), wielodrzwiowe, z czarnym szkłem, z temperaturą regulowaną miejscowo, z ekranem i funkcjami smart! Zacznijmy od najważniejszego – jeśli to lodówka Samsung, to pełny No Frost. Dzięki cyrkulacji powietrza w chłodziarce i zamrażarce na ich wewnętrznych ścianach, szufladach oraz na samych produktach spożywczych nie osadza się szron – jest skraplany, a woda ląduje w specjalnym pojemniku z tyłu urządzenia i odparowuje. Co jeszcze oferują lodówki Samsung?

Lodówki Samsung – najpopularniejsze modele

Zacznijmy od urządzeń najtańszych – lodówki Samsung są dostępne na każdą kieszeń! To modele z technologią gwarantującą równomierne chłodzenie – dzięki All-Around Cooling / Multi Flow powietrze jest wdmuchiwane przez osobne otwory do każdej z szuflad. Kolejny standard lodówki Samsung to kompresor (sprężarka) Digital Inverter – dostosowuje intensywność pracy do warunków panujących w kuchni (co skutkuje mniejszym zużyciem energii, cichszą pracą i większą żywotnością). Objęty jest 10-letnią gwarancją. Na tym nie koniec przyjaznych „rozwiązań podstawowych”. Półka EasySlide i szuflada Full Open Box są wysuwane. Często spotykana jest też szuflada Fresh Zone do przechowywania mięsa i ryb. W ciut droższych modelach – ok. 3000 zł – mamy jeszcze bardziej innowacyjne szuflady: Optimal Fresh+, z podziałem na część zimną (mięso) i tylko chłodną (owoce i warzywa), Humidity Fresh+ z kontrolą wilgotności dla przedłużenia świeżości warzyw. Bywa także składana półka – w ten sposób zrobisz miejsce na garnek. 

Tu też dochodzi technologia szybkiego chłodzenia lodówki Samsung (Power Cool) i komory zamrażarki (Power Freeze) – za dotknięciem guzika proces zostaje skrócony o jedną trzecią. Firma opracowała również konstrukcję Space Max – ścianki urządzeń są cieńsze (cieńsza pianka niż u konkurentów), czyli wewnątrz jest więcej miejsca. W lodówkach jak w komórkach – też trwa pojedynek na centymetry! Część urządzeń z tym rozwiązaniem to linia Grand+. W wielu modelach lodówek Samsung znajdziesz głęboki balkonik na drzwiach na dwa rzędy butelek oraz wyregulujesz umiejscowienie pojemników. Metal Cooling to metalowe plecki po stronie wewnętrznej – nie tylko ładnie wyglądają, ale zapewniają dodatkowe – szybsze – chłodzenie. Utrzymują również chłód w przypadku braku zasilania! Lodówka Samsung za 3000 zł zyskuje też sznyt designerski – np. lśniącą grafitową stal obudowy. W jeszcze droższych modelach pojawia się piękne, czarne, lśniące szkło!

Lodówki Samsung – serie prestiżowe

Najtańsze lodówki Samsung Side-by-Side z kostkarkami albo dozownikami wody kupisz za ok. 3500 zł. To np. seria Prestige Collection. Tu pojawiają się niezależne obiegi chłodzenia w obu komorach, co zapobiega mieszaniu się zapachów. Mamy też technologię Precise Chef Cooling, czyli kontrolę wahnięć temperatury do pół stopnia! Serią popisową są inteligentne lodówki Samsung Family Hub. Ekran umożliwia podgląd ich wnętrza z trzech aparatów. Są tu aplikacje lodówkowo-kuchenne (do wprowadzania produktów wraz z datą przydatności do spożycia, z przepisami, lista zakupowa), przeglądarkę, szkicownik czy notatnik. System operacyjny to Tizen, ten sam, co w… telewizorach. No i są głośniki! Najlepsze lodówki Samsung mają też funkcję Cool Select+ / Triple Cooling (aż trzy niezależne strefy chłodzenia). To oznacza możliwość samodzielnego ustawienia temperatury w szufladzie zamrażarki: chłodzenie (3℃), podmrażanie (-1℃), delikatne mrożenie (-5℃) lub poważne zamrażanie (-18-23℃)!

Więcej
Ostatnia strona