LAPTOPY WYPOSAŻONE W KARTY GeForce RTX™ Z SERII 30
DECYDUJĄCE ZAGRANIE

Układy GPU GeForce RTX™ z serii 30 napędzają najszybsze na świecie laptopy dla graczy i twórców. Zbudowane są w oparciu o nagradzaną architekturę Ampere – drugą generację układów RTX NVIDIA – i wykorzystują nowe rdzenie RT, rdzenie Tensor oraz multiprocesory strumieniowe, aby zapewnić najbardziej realistyczną grafikę, opartą na ray tracingu w czasie rzeczywistym, oraz najnowocześniejsze funkcje SI. Laptopy z układami GeForce i nowymi technikami Max-Q trzeciej generacji wykorzystują SI i nowe optymalizacje systemowe, aby wysokowydajne laptopy gamingowe były szybsze i lepsze niż kiedykolwiek.


Architektura NVIDIA Ampere


DRUGA GENERACJA
RDZENI RT
DWA RAZY WYŻSZA PRZEPUSTOWOŚĆ


TRZECIA GENERACJA
RDZENI TENSOR
DO DWA RAZY WYŻSZA PRZEPUSTOWOŚĆ


NOWE
SM
DWA RAZY WYŻSZA PRZEPUSTOWOŚĆ FP32


RAY TRACING
Ray tracing to Święty Graal grafiki komputerowej. Technika ta pozwala symulować
fizyczne zachowanie światła, umożliwiając renderowanie w czasie rzeczywistym grafiki o kinowej jakości, nawet w przypadku najbardziej wymagających pod względem graficznym gier.
Akceleracja SI techniki DLSS
MAKSIMUM FPS. MAKSIMUM JAKOŚCI. Z POTĘGĄ SI.
NVIDIA Deep Learning Super Sampling (DLSS) to przełomowa technika renderowania oparta na SI, zwiększająca częstotliwość generowania klatek, która zapewnia bezkompromisową jakość obrazu wykorzystując rdzenie Tensor, odpowiadające za przetwarzanie SI na układach GPU GeForce RTX. Udostępnia to dodatkową wydajność pozwalającą na podniesienie ustawień jakości i rozdzielczości, aby zapewnić niezwykłe wrażenia wizualne. Rewolucja SI wkroczyła do świata gamingu.

3

*Materiał zarejestrowany na karcie RTX 2060 w rozdzielczości 3840 × 2160 i maksymalnych ustawieniach.

TRZECIA GENERACJA TECHNIK MAX-Q
Max-Q to systemowe podejście zapewniające wysoką wydajność w smukłych i lekkich laptopach gamingowych. Każdy aspekt laptopa, układu, oprogramowania, projektu płytki PCB, zasilania i parametrów termicznych jest zoptymalizowany pod kątem mocy obliczeniowej i wydajności. Trzecia generacja naszych technik Max-Q wykorzystuje SI i nowe optymalizacje systemowe, aby wysokowydajne laptopy gamingowe były szybsze i lepsze niż kiedykolwiek.


DYNAMIC BOOST 2.0
Nowa, oparta na SI, technika Dynamic Boost 2.0 automatycznie dostarcza niezbędną moc dla układu graficznego, jego pamięci oraz procesora, zapewniając bezprecedensowy wzrost wydajności. Sieci SI trybu Dynamic Boost 2.0 zarządzają mocą w oparciu o każdą generowaną klatkę, więc działanie Twojego laptopa jest stale optymalizowane pod kątem maksymalnej wydajności podczas gamingu i pracy twórczej.
WHISPERMODE 2.0
Technika Whisper Mode 2.0 zapewnia nowy poziom zarządzania głośnością laptopów. Została przeprojektowana od podstaw i wbudowano ją w każdy laptop na poziomie systemu. Wybierasz żądany poziom głośności, a oparte na SI algorytmy trybu WhisperMode 2.0 zarządzają procesorem, kartą graficzną, temperaturami systemu i prędkościami wentylatorów, aby zapewnić cichą pracę i najlepszą możliwą wydajność.
RESIZABLE BAR
Resizable BAR to zaawansowana funkcja PCI Express, która umożliwia procesorowi dostęp do całego bufora ramki układu graficznego naraz, zwiększając wydajność w wielu grach.
DLSS
NVIDIA DLSS zapewnia ogromny wzrost wydajności przy zachowaniu tego samego poboru mocy, dzięki wykorzystaniu rdzeni Tensor do przełomowego renderingu opartego na SI.
PODNIEŚ POZIOM KREATYWNEGO TWORZENIA
Wznieś swoje projekty kreatywne na nowy poziom dzięki układom GPU GeForce RTX z serii 30. Zapewniającym akcelerację SI w czołowych aplikacjach twórczych. Wspieranym przez dedykowane sterowniki i wyjątkowe narzędzia platformy NVIDIA Studio. Zaprojektowanym, aby w rekordowo krótkim czasie zapewnić wyniki pracy. Niezależnie od tego czy to rendering złożonych scen 3D, edycja materiału wideo 8K, czy strumieniowanie na żywo z wykorzystaniem najlepszego enkodowania i najwyższej jakości obrazu, układy GPU GeForce RTX oferują wydajność pozwalającą dać z siebie wszystko.
ZWYCIĘSTWO MIERZONE W
MILISEKUNDACH
Rozwiązanie NVIDIA Reflex zapewnia absolutną przewagę podczas rozgrywki. Najniższe opóźnienia. Najlepsza responsywność. Oparte na układach GPU GeForce RTX z serii 30 oraz gamingowych monitorach NVIDIA® G-SYNC®. Prędzej namierzaj cel, szybciej reaguj i zwiększ precyzję celowania dzięki rewolucyjnemu zestawowi technik pomiaru i optymalizacji opóźnień systemowych w grach turniejowych.
TRANSMITOWANIE OPARTE NA SI
Przekształć swoją przestrzeń w mobilne studio. Aplikacja NVIDIA Broadcast przenosi na wyższy poziom transmisje na żywo, rozmowy głosowe i zdalne spotkania dzięki potężnym możliwościom SI, jak wirtualne tło i usuwanie szumu otoczenia. Akcelerowane układami GPU enkodowanie zapewnia wydajność i jakość obrazu, pozwalające zaprezentować wszystkie najwspanialsze momenty w najdrobniejszych szczegółach. Laptopy z układami GeForce RTX z serii 30 zapewniają absolutnie doskonały komfort transmitowania przy strumieniowaniu na żywo, pracy i zabawy – w każdej sytuacji..
WYPOSAŻ SIĘ DO SZKOŁY
Od zadań wiązanych z nauką, technologią, inżynierią, matematyką i analizą danych, po SI, projektowanie i tworzenie treści – laptopy z układami GeForce RTX z serii 30 mogą sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom. Akcelerują obciążenia związane z symulacją, modelowaniem i analizą danych, dzięki czemu są idealne dla uczniów i studentów wymagających większych możliwości od swojego laptopa. Oparte na SI funkcje dedykowane zdalnej nauce i współpracy ułatwiają łączenie się z wykładowcami i kolegami z grupy. Pracuj szybciej, ucz się mądrzej i w najlepszy sposób wykorzystaj okres edukacji dzięki platformie GeForce.
ADDITIONAL FEATURES AND BENEFITS
ADVANCED OPTIMUS
Technika Advanced Optimus umożliwia długi czas pracy na zasilaniu akumulatorowym korzystając z rozwiązań Optimus, a także wciągającą rozgrywkę bez efektu zacinania obrazu dzięki G-SYNC. Dodatkowo zmniejsza obciążenie systemu, zapewniając optymalną wydajność i niższe opóźnienia w ulubionych grach.
INTELIGENTNE ZARZĄDZANIE BATERIĄ
Technika NVIDIA Optimus® i Battery Boost współpracują wydłużając czas pracy na baterii, niezależnie od tego, czy pracujesz, czy grasz.
DirectX 12 ULTIMATE
Twórcy oprogramowania mogą teraz dodawać jeszcze bardziej niesamowite efekty graficzne w grach PC dla platformy Microsoft Windows. Karty graficzne GeForce RTX oferują zaawansowane funkcje DX12, jak ray tracing oraz technika Variable Rate Shading (cieniowanie ze zmiennym współczynnikiem wypełnienia), umożliwiając stosowanie w grach ultrarealistycznych efektów wizualnych oraz zapewnienie wyższych częstotliwości generowania klatek.
GEFORCE EXPERIENCE
Rejestruj i udostępniaj znajomym materiały wideo dzięki NVIDIA Shadowplay, zrzuty ekranowe dzięki NVIDIA Ansel oraz transmituj przebieg swoich rozgrywek. Aktualizuj sterowniki i optymalizuj ustawienia w swoich grach. Wszystko to jest możliwe dzięki oprogramowaniu GeForce Experience. To niezbędna aplikacja towarzysząca Twojemu laptopowi opartemu na układach GeForce.
STEROWNIKI GAME READY
Ciesz się najwyższą możliwą wydajnością i jakością wrażeń już w chwili rozpoczęcia gry.
RZECZYWISTOŚĆ WIRTUALNA (VR)
Najwyższa wydajność graficzna zapewnia najbardziej płynne i wciągające wrażenia w rzeczywistości wirtualnej.

Skontaktuj się z producentem laptopa, aby uzyskać informacje na temat obsługi określonych technologii NVIDIA.

KUP PRODUKTY

  • Ekran: 15,6 cala, 1920 x 1080 pikseli 240 Hz
  • Procesor: Intel® Core™ i7 11gen 11370H 3,3 - 4,8 GHz
  • Pamięć: 16 GB DDR4 3200 MHz RAM

© 2021 NVIDIA Corporation. NVIDIA, logo NVIDIA, GeForce, GeForce Experience, GeForce RTX, G-SYNC i ShadowPlay są zarejestrowanymi znakami towarowymi i/lub znakami towarowymi NVIDIA Corporation w Stanach Zjednoczonych i innych państwach. Wszystkie pozostałe znaki towarowe i prawa autorskie przynależą do odpowiednich właścicieli.