Wciąż świetne, już tańsze – 5 gier na konsolę w cenie do 100 zł, które przykują Cię do ekranu

Autor: Klaudia

Biblioteka tytułów dostępnych na PlayStation 4 i Xbox One jest bardzo bogata, bowiem obie konsole zadebiutowały już kilka lat temu. Jeśli chcesz sprawdzić świetne produkcje, ale nie chcesz zbyt dużo wydawać, proponujemy 5 gier na konsolę, przy których spędzisz długie godziny.

Dziewczyna grająca na konsoli

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- dlaczego warto kupić Minecraft + Pakiet Badaczy,
- dlaczego warto kupić Forza Motorsport 6,
- dlaczego warto kupić Uncharted 3: Oszustwo Drake'a,
- dlaczego warto kupić Dying Light: The Following,
- dlaczego warto kupić A Way Out.

Minecraft + Pakiet Badaczy


Minecraft to światowy fenomen. Ta prosta w założeniach produkcja o nieskomplikowanej grafice zadebiutowała w darmowej wersji testowej w 2009 r., a oficjalnie weszła na rynek w 2011 r. Zdobyła szereg tytułów dla najlepszej i najbardziej innowacyjnej gry roku. Mimo upływu lat wciąż należy do najpopularniejszych tytułów globu. Co miesiąc gra w nią ponad 70 mln osób, a codziennie sprzedawanych jest ok. 50 000 kopii. Studio Mojang AB, które stworzyło Minecrafta, zostało kupione przez Microsoft za 2,5 mld dol.

Minecraft polega na budowaniu z klocków i samodzielnym poszukiwaniu przygód. Konstruować bez ograniczeń możesz w trybie Creative. Z kolei na wyprawy wyruszysz w trybie Survival. Wchodzący w skład omawianego zestawu Pakiet Badaczy obejmuje: miks Mity chińskie, paczkę naturalnych tekstur, pakiet skórek mieszkańców biomów, pakiet skórek Bitwa i bestie oraz pakiet skórek Opowieści przy ognisku.

Minecraft + Pakiet Badaczy
kosztuje 99 zł i jest dostępny na konsolę do gier Xbox One.

Forza Motorsport 6


Forza Motorsport 6 to jeden z tytułów zarezerwowanych dla Xboxa One. Przedostania odsłona serii produkcji Studia Turn 10 zadebiutowała pod koniec 2015 r. i wciąż jest uważana za jedną z najlepszych gier wyścigowych, łączącą w sobie elementy symulacyjne i zręcznościowe. Dzięki dużym możliwościom konfiguracji możesz dopasować poziom trudności do swoich umiejętności lub po prostu do nastroju.

Po raz pierwszy w historii serii Forza Horizon możesz się ścigać po zmroku i w deszczu. Do wyboru masz 26 tras i ponad 450 samochodów, od klasyków po najnowsze modele wyczynowe, opracowane z myślą o 24-godzinnym wyścigu w Le Mans. 

Do tego dochodzą: grafika w rozdzielczości 1080p przy prędkości 60 klatek na sekundę, tryb multiplayer dla 24 graczy oraz technologia Drivatar, która upodabnia styl jazdy wirtualnych przeciwników do prawdziwych graczy.

Forza Motorsport 6 w ofercie gier na konsolę Xbox One sklepu RTV Euro AGD kosztuje 99 zł.
Polecane gry xbox one
  • 249 zł
  • 179 zł
  • 249 zł
  • 39 zł
  • 499 zł

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a Remastered


Oto jeden ze sztandarowych tytułów dostępnych na konsolę do gier PlayStation. Uncharted 3: Oszustwo Drake'a Remastered to odświeżony na potrzeby PS4 przebój znany z PS3 (pierwotny debiut w 2011 r.).

W porównaniu z oryginałem poprawiona została oprawa graficzna. Rozdzielczość podwyższono do 1080p, dodane zostały nowe efekty wizualne, a tekstury zmienione na wyższej jakości. Zremasterowana wersja to ponadto: nowe trofea PlayStation Network, nowe poziomy trudności: Odkrywca (bardzo łatwy) i Brutalny (bardzo trudny), nowy tryb szybkiego biegu oraz tryb zdjęciowy.

W grze wcielisz się w głównego bohatera serii Uncharted, Nathana Drake'a, często porównywanego do Indiany Jonesa. Zaczynając w Londynie, a kończąc  na Półwyspie Arabskim, będzie miał za zadanie odnaleźć zaginioną Atlantydę Pustyni.

Za Uncharted 3: Oszustwo Drake'a Remastered, w pełnej polskiej wersji językowej, zapłacisz tylko 79,99 zł.

WSKAZÓWKA

Sklep RTV Euro AGD oferuje nie tylko fizyczne kopie tytułów, ale też cyfrowe wersje gier na konsole. Możesz więc zarówno kupić grę w sklepie, zamówić ją z dostawą do domu lub zdecydować się na kod aktywacyjny, który pozwoli Ci dodać dany tytuł do cyfrowej biblioteki Xbox One lub PlayStation 4. .

Dying Light: The Following – Edycja Rozszerzona

 
Dying Light to bardzo dobrze przyjęty survival horror stworzony przez wrocławskie studio Techland. Twoim celem jest przetrwanie w świecie po apokalipsie zombie. Jedną z unikalnych cech gry jest sposób poruszania się, wzorowany na parkourze. The Following to dodatek pozwalający wcielić się w nowego bohatera Kyle'a Crane'a, który musi zmierzyć się z pradawnym kultem.

Dying Light: The Following – Edycja Rozszerzona na PS4, dostępny także w wersji na Xbox One, łączy w sobie podstawową wersję gry, wspomniany dodatek The Following, a także wszystkie wcześniej wydane DLC. Techland poprawił grafikę, usprawnił działanie gry na konsolach, dodał ekstremalny poziom trudności i zmodyfikował sztuczną inteligencję przeciwników. Do dyspozycji masz 30 nowych parkourowych ruchów, nowe ataki i więcej rodzajów broni.

Cena Dying Light: The Following – Edycja Rozszerzona to 89 zł.

A Way Out

 
Jeśli chcesz zagrać w nowość, proponujemy A Way Out, dzieło Hazelight Studios, które ukazało się w marcu 2018 r. Tytuł łączy w sobie elementy gry akcji i przygodowej. Osią fabularną jest śmiała ucieczka dwójki więźniów z zakładu o podwyższonym rygorze.

Silną stroną gry jest nie tylko filmowa narracja, ale również unikalna rozgrywka. Została stworzona z myślą o kooperacji dwóch graczy. Możesz skorzystać z trybu sieciowego, ale równie ciekawą opcją jest gra na podzielonym ekranie telewizora. A Way Out na konsolę Xbox One i na PS4 kosztuje tyle samo – 99,99 zł.

Jeśli wybrałeś już interesujący Cię tytuł i masz konsolę, możesz poprawić swoje doznania z rozgrywki dzięki odpowiedniemu telewizorowi do gier. Sprawdź nasze zestawienie Input lag – ranking 10 najlepszych telewizorów.
Artykuł jeszcze nie został oceniony. Kliknij w gwiazdkę, aby dodać ocenę
Dodaj do Facebooka Kopiuj link