Ranking depilatorów laserowych IPL – najlepsze modele 2021

Ranking depilatorów laserowych IPL – najlepsze modele 2021
Autor: Łukasz
Laser kosmetyczny do stosowania w domu – na nogi, okolice bikini, pachy. Cena takiego urządzenia –przynajmniej 500, a częściej powyżej 1000 zł – zwraca się po paru zabiegach, których nie będziesz już wykonywała w gabinecie. Po kilkutygodniowej terapii mieszki (cebulki) zostają osłabione – odrasta do 85% włosów mniej! Nasz ranking depilatorów laserowych – ranking depilatorów IPL (ang. Intensive Pulse Light, czyli z intensywnie pulsującym światłem) prezentuje najlepsze depilatory laserowe. Znajdziesz tu odpowiedź na pytanie o najlepsze depilatory IPL i dowiesz się, jaki depilator wybrać!
  
Beautifly B-SHINE PRO
1 miejsce Beautifly B-SHINE PRO
Ocena:10.0 / 10
1 499 zł
Zobacz recenzję
Braun PL 5137
2 miejsce Braun PL 5137
Ocena:9.0 / 10
1 479,20 zł
Zobacz recenzję
Philips Lumea Advanced SC1998/00
3 miejsce Philips Lumea Advanced SC1998/00
Ocena:9.0 / 10
1 449 zł
Zobacz recenzję
Beautifly B-Glammi PRO series
4 miejsce Beautifly B-Glammi PRO series
Ocena:9.0 / 10
999 zł
Zobacz recenzję
1

Beautifly B-SHINE PRO

Ocena naszego eksperta:
10.0 / 10
 • cztery wymienne lampy
 • tryby fotoodmładzania oraz leczenia trądziku
 • E-IPL
 • bardzo długa żywotność lampy
 • możliwość dokupienia lampy
 • duże okienko lasera
 • wyświetlacz LCD
 • polska marka

Polska marka, sprzęt jakości światowej! Jaki depilator wybrać? Ten laser operuje w aż czterech trybach – zmieniasz je, zmieniając lampę. Poza dwoma depilacyjnymi „lampami HR” jest też fotoodmładzająca „lampa SR” (pobudza skórę do szybszej regeneracji dzięki produkcji elastyny i kolagenu) oraz lecząca trądzik „lampa AC” (niszczy bakterie beztlenowe odpowiedzialnych za niepożądane zmiany). Producent – firma założona przez Miss Universe Poland 2014 Marcelę Chmielowską-Kusz – podkreśla zastosowanie technologii E-IPL, czyli łączenia fal lasera i radiowych RF. Tak jest skuteczniej i bezpieczniej! Ranking depilatorów IPL na szczycie podium stawia urządzenie o bardzo długiej żywotności lamp – każda z zestawu IPL Beautifly B-Shine Pro przetrwa aż pół miliona impulsów. Do tego możesz kupić zamiennik, to 10% kosztu urządzenia. Najlepszy depilator laserowy ma wyjątkowo duże okienko lasera – ergonomia pracy. Ułatwia ją również wyświetlacz LCD – kolejne (rzadko spotykane) rozwiązanie, które powinny mieć najlepsze depilatory IPL. Szkoda, że sprzęt działa tylko po podłączeniu do gniazdka – ale bezprzewodowość jest rzadkością w tej kategorii produktowej.

Wielorabaty Piąty produkt za 1 zł!  PromocjaPromocja
Promocja Akcesoria za 1 zł  PromocjaPromocja
Miejsce depilacji  twarz, ciało
Żywotność lampy  500000 impulsów świetlnych
Zasilanie  sieciowe
2

Braun PL 5137

Ocena naszego eksperta:
9.0 / 10
Promocja depilator IPL Braun IPL 5137
 • technologia wykrywania miejscowego zabarwienia skóry
 • długa żywotność lampy
 • aż 10 poziomów intensywności
 • w komplecie saszetka i maszynka do golenia
Jaki depilator laserowy wybrać? Braun zachwala swoją technologię SensoAdapt – czujnik sprawdza miejscowe zabarwienie skóry, dopasowując intensywność pracy. To ważne, bo promienie, choć nie uszkadzają tkanki wokół mieszka włosa, mogą powodować podrażnienia i wywoływać ból, zwłaszcza w początkowym stadium terapii.  IPL Braun PL 5137 (pełna nazwa: Braun IPL Silk-expert Pro 5 PL 5137) pozwala na wybór jednego z aż 10 poziomów intensywności. Błyska co 0,5-0,9 s. Ranking depilatorów IPL – ranking depilatorów laserowych docenia jeszcze dość długą żywotność lampy. Producent wylicza, że deklarowane 400 000 impulsów to aż 22 lata pracy (czyli założeniem jest 350 impulsów tygodniowo, co oznacza 5-, 10-minutowe sesje). Jaki depilator wybrać! Braun zapewnia, że podczas zabiegu nie trzeba zakładać okularów ochronnych – inaczej niż w przypadku pozostałych urządzeń z zestawienia. W pudełku nie ma więc okularów, ale są inne bonusy: nakładka do precyzyjnego kierowania lasera, ładna wzorzysta saszetka i innowacyjna, elastyczna maszynka Gilette Venus Extra Smooth Swirl (Gilette to marka firmy Braun). Kilkadziesiąt złotych w kieszeni!
Promocja Szczotka za 1 zł  PromocjaPromocja
Miejsce depilacji  bikini, twarz, pachy, ciało
Szybkość  400000 impulsów świetlnych
Zasilanie  sieciowe
1 479,20 zł
1 849 zł
Taniej o 369,80 zł
Cena obowiązuje: 18.06.2021 - 30.06.2021
3

Philips Lumea Advanced SC1998/00

Ocena naszego eksperta:
9.0 / 10
depilator IPL Philips Lumea Advanced SC1998/00
 • zabezpieczenie przed przypadkową aktywacją
 • trzy nasadki
 • aplikacja smartfonowa
 • dodatkowy rok gwarancji po rejestracji
Urządzenie formatu suszarki z grubszą rączką – taki kształt zapewniający dobry uchwyt ma również najlepszy depilator laserowy. Jaki depilator wybrać? Nie tylko skuteczny, lecz również bezpieczny. Philips Lumea Advanced SC1998/00 aktywuje wiązkę lasera dopiero po przyłożeniu do skóry (sygnalizuje to zieloną diodą) – bardzo wskazana ochrona. W komplecie osobne nasadki do bikini, twarzy i dużych partii ciała – tego nie mają konkurenci. O poważnym podejściu producenta do klienta świadczy też aplikacja smartfonowa – pomaga w kontrolowaniu procesu. To nie zwykły bajer, tylko popularne i doskonale oceniane narzędzie, ranking depilatorów laserowych docenia taką pomoc! Philips nazywa je… „najważniejszym partnerem i trenerem osobistym”, pozwalającym tworzyć harmonogramy i sugerującym częstotliwość zabiegów. Tutaj mamy zasilanie sieciowe, ale możesz też kupić droższe bezprzewodowe modele z tej serii. Uwaga, nie zapomnij zarejestrować urządzenia online, to dodatkowy rok gwarancji! 
4

Beautifly B-Glammi PRO series

Ocena naszego eksperta:
9.0 / 10
 • bezprzewodowa praca
 • czujnik koloru skóry
 • kompaktowy rozmiar
 • zintegrowana golarka
 • niska cena
 • polska marka
Urządzenie kompaktowe, o nietypowym owalnym kształcie, z wbudowaną golarką. Według wielu użytkowniczek (i użytkowników!) najlepszy depilator laserowy to innowacyjny Beautifly B-Glammi Pro series z pięcioma stopniami regulacji! Całym sobą informuje, że fototermoliza jest zabiegiem bezbolesnym, i że warto przejść cykl 7-10 naświetleń, aby trwale zmniejszyć ilość włosków i je osłabić. Na początku robisz to raz na tydzień, potem kontrolnie – raz na miesiąc. Jeszcze do niedawana takie działania były możliwe do przeprowadzenia jedynie w gabinetach kosmetycznych – wymagały nie tylko dojazdu na miejsce konkretnego dnia o konkretnym czasie, ale przede wszystkim sporych, stałych wydatków. Teraz wystarczy urządzenie za 1000 zł – to jest najtańsze w rankingu depilatorów IPL. Na koniec kilka informacji praktycznych. Nie każdy depilator działa na każdy kolor włosa, działanie zależy także od karnacji. Może np. dobrze usuwać włoski czarne i kasztanowe, a gorzej rude, siwe czy blond – przeczytaj deklaracje producenta. Parę do parunastu dni po zabiegu (i przed nim) unikaj opalania się, gorącej i chlorowanej wody, stosuj kremy z filtrem UV, nie depiluj się innymi metodami. Zabieg przeprowadzaj na czystej i suchej skórze, niepokrytej kremem ani balsamem, omijając fragmenty z tatuażem albo ze zmianami. Czy już wiesz, jaki depilator laserowy wybrać…?
Wielorabaty Piąty produkt za 1 zł!  PromocjaPromocja
Żywotność lampy  300000 impulsów świetlnych
Zasilanie  akumulatorowe
Ranking jeszcze nie został oceniony. Kliknij w gwiazdkę, aby dodać ocenę
Dodaj do Facebooka Kopiuj link