Najlepszy zestaw słuchawkowy – poznaj opinie naszych klientów

Autor: Anna

Przepisy drogowe zakazują prowadzenia rozmów telefonicznych w czasie kierowania samochodem, jeśli komórka trzymana jest w ręce. Dlatego też najlepiej zostawić dłoniom pełną swobodę, a dzwonić do bliskich, korzystając z zestawu słuchawkowego Bluetooth. Jaką słuchawkę Bluetooth wybrać? Sprawdź, które modele najchętniej polecali nasi klienci!

Rozmowy przez zestaw Bluetooth są bezpieczniejsze

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- który zestaw słuchawkowy Jabra wybrać,

- które słuchawki do telefonu komórkowego Platronics są godne uwagi,

- które zestawy słuchawkowe innych marek warto wybrać.

Jabra – jaką słuchawkę bezprzewodową do telefonu komórkowego wybrać?

Jaka słuchawka Bluetooth będzie najlepsza?Jabra jest jednym z bardziej znanych producentów zestawów Bluetooth i cieszy się dużą popularnością wśród naszych klientów. Na pierwszych 3 miejscach według ich recenzji znalazły się następujące modele słuchawek bezprzewodowych do telefonów komórkowych:

  • Jabra STYLE – wysokość funkcjonalność tego zestawu słuchawkowego Bluetooth potwierdziło niemal 100 użytkowników. Podkreślają oni przede wszystkim długie działanie baterii i bezproblemowe łączenie się ze smartfonami. O wysokiej jakości tej słuchawki bezprzewodowej świadczy także czysty dźwięk połączeń bez szumów oraz lekka konstrukcja.
  • Jabra BT2045 – jeśli zastanawiasz się, jaki zestaw słuchawkowy Bluetooth wybrać i nie wydać zbyt wiele, spodoba Ci się ten model. Testowano jego łączność ze smartfonami różnych marek i za każdym razem zdawał egzamin. Nasi klienci chwalą również wysoką wytrzymałość tej słuchawki bezprzewodowej.
  • Jabra Boost – o wysokiej jakości tego zestawu Bluetooth najlepiej świadczy recenzja Tomasza: (...) to świetna słuchawka (można przez nią słuchać nawet muzyki, a poza tym bardzo długo trzyma bateria) i bogato wyposażona w akcesoria (w zestawie jest nawet ładowarka do gniazda zapalniczki samochodowej z podwójnym wyjściem USB). Nie żałuję ani trochę tego zakupu.
  • 89,99 zł
  • 74,29 zł
  • 659 zł
  • 479 zł
  • 129,99 zł

WSKAZÓWKA

Wybierając zestaw Bluetooth do swojego auta, koniecznie wybierz model z funkcją multiuse – będzie on obsługiwał więcej niż jedno urządzenie, co może okazać się niezwykle przydatne, jeśli posiadasz telefon prywatny i służbowy.

Platronics – najlepsze zestawy słuchawkowe Bluetooth

Kolejną marką cenioną w świecie słuchawek bezprzewodowych do telefonów komórkowych jest Platronics. Również modele tego producenta znalazły uznanie w oczach użytkowników. Na pierwszy plan wysunął się zestaw Bluetooth Plantronics Explorer 50, o którym możemy przeczytać wiele dobrego w kilkudziesięciu recenzjach. Chwalony jest przede wszystkim za doskonały zasięg i czysty dźwięk połączeń, ale i nie zapomniano wspomnieć o eleganckim designie tej słuchawki Bluetooth.

Na kolejnej pozycji uplasował się zestaw słuchawkowy do telefonu Plantronics Voyager Legend, a wszystko, co powinieneś wiedzieć na jego temat zawarł w swojej recenzji Sławek: To jest moja trzecia słuchawka, i jest doskonała, 3 różnej średnicy wsady douszne, rewelacyjny, wyraźny dźwięk, lekka, dobrze się trzyma. Jakość rozmów w samochodzie bardzo dobra.

Na wyróżnienie zasłużyła także słuchawka do telefonu komórkowego Plantronics Explorer 55. W opiniach przeważają głosy zadowolenia opierające swój zachwyt na świetnym stosunku ceny do jakości urządzenia. Choć nie bez znaczenia jest również bardzo dobra jakość dźwięku, szybkie parowanie oraz wygoda użytkowania.

Słuchawka bezprzewodowa do telefonu komórkowego Samsung EO-MG920BB

Którą słuchawkę Bluetooth innej marki wybrać?

Klienci RTV EURO AGD zdecydowanie upodobali sobie słuchawki bezprzewodowe Jabra i Platronics, jednak ich uwadze nie umknęły także dwa świetne modele od innych producentów. Ich zdaniem na kupno zasługuje także zestaw słuchawkowy Xiaomi Mi Bluetooth, który jest bardzo lekki, a przez to wygodny w noszeniu, nawet w czasie długich podróży samochodowych. Ponadto jakość dźwięku jest bardzo wysoka, cena zaś wyjątkowo niska. Ostatnią słuchawką bezprzewodową Bluetooth uwzględnioną w tym zestawieniu jest Samsung EO-MG920BB, którą tak ocenił Grzegorz: Wygląd słuchawki dobry, jakość rozmów bardzo dobra, długo trzyma bateria. Warta polecenia, a w dodatku w dobrej cenie.

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem zestawu słuchawkowego, koniecznie zapoznaj się z naszym artykułem: Zestaw słuchawkowy – 5 powodów, dla których warto go mieć.

Artykuł jeszcze nie został oceniony. Kliknij w gwiazdkę, aby dodać ocenę
Dodaj do Facebooka Kopiuj link

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów