Najlepszy uchwyt do telewizora zdaniem naszych klientów

Autor: Sara

Planujesz powiesić telewizor w salonie lub sypialni? Aby urządzenie stabilnie i bezpiecznie zawisło na ścianie, będzie Ci potrzebny uchwyt do TV. Jak wybrać właściwy? Sprawdź opinie naszych klientów, a nie sprawi Ci to trudności!

uchwyt pod telewizor Reinston EU008 32"-60"

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

 1. jaki uchwyt na telewizor wybrać z oferty marki Reinston
 2. czy zakup uchwytu do TV od Multibrackets to dobry pomysł
 3. jakie inne uchwyty pod telewizor są godne uwagi

Uchwyt do telewizora – jaki wybrać z asortymentu marki Reinston?

wieszak pod telewizor Multibrackets MB012 Uchwyt Uchylny do 47"Nie da się ukryć, że jednym z liderów branży wieszaków pod telewizor jest marka Reinston – stąd też wysoka pozycja jej produktów w naszej ofercie. Co więcej, uchwyty tego producenta spotykają się też z wieloma pozytywnymi opiniami naszych klientów. Jednym z najczęściej wybieranych modeli jest wysięgnik do telewizora Reinston EU008 32"-60". Jakie zalety są tu istotne?
 • pasuje na odbiorniki od 32 do 60 cali. Możesz więc śmiało wymienić telewizor na większy – uchwyt i tak będzie pasować,
 • wytrzymuje ciężar do 50 kg,
 • zintegrowana poziomica ułatwia równy montaż,
 • możliwość regulowania w pionie o 10°,
 • jest to uchylny uchwyt, więc możesz ustawić go pod takim kątem, by oglądanie było jak najbardziej komfortowe,
 • telewizor zostanie zamontowany bardzo blisko ściany (44 mm), co optycznie powiększy wnętrze.
Nasi użytkownicy zwracają jeszcze uwagę na wysoką jakość materiałów zastosowanych do produkcji wieszaka i na prostotę jego montażu. Zobacz, jak wypowiada się na ten temat użytkownik Ka:
Trzyma u mnie 55-calowy Sony bez problemów. Ładny, zgrabny, z dobrej jakości materiałów. Przydatna jest wbudowana poziomica. Nie trzeba się gimnastykować ze swoją. Mała rzecz, a cieszy.

Jaki uchwyt do TV? Propozycje od marki Multibrackets

Przeglądając nasz asortyment wieszaków na telewizor, nie sposób nie zwrócić uwagi na bogaty asortyment firmy Multibrackets. W ofercie producenta znajdziesz przeróżne rodzaje uchwytów – od płaskich i uchylnych po ruchome, a nawet sufitowe. Jedną ze standardowych propozycji marki jest model Multibrackets MB012 Uchwyt Uchylny do 47", który już na pierwszy rzut oka zaskakuje dużym dźwigiem wynoszącym aż 75 kg. Pozwala Ci to na zawieszenie nawet cięższego telewizora plazmowego. Na korzyść tego uchwytu do TV przemawia również to, że montuje się go zaledwie 113 mm od ściany. Telewizor będzie więc wyglądać niemalże na zlicowany ze ścianą, a zatem wyjątkowo estetycznie.
Ciekawą pozycją z oferty marki Multibrackets jest uchwyt do telewizora Multibrackets MB453 do 32", który jest przystosowany do montażu na suficie. Taka konstrukcja sprawdzi się przede wszystkim wtedy, gdy:
 • chcesz zamontować telewizor w małym pomieszczeniu,
 • ściany w pomieszczeniu są wykonane ze słabego materiału (np. gips-kartonu) i mogą nie utrzymać ciężaru telewizora.

UWAGA

Decydując się na zastosowanie uchwytu sufitowego, koniecznie pamiętaj o tym, że jest on najczęściej przeznaczony do podtrzymywania lżejszych modeli.

 • 2 269 zł
 • 599 zł
 • 319 zł
 • 2 439 zł
 • 299 zł

Na jakie inne uchwyty do telewizora warto zwrócić uwagę?

uchwyt do TV Techlink TWM601Ciekawe modele wieszaków pod telewizor znajdziesz też w ofercie innych producentów. My proponujemy Ci następujące pozycje:
 • Techlink TWM601 – pasuje na telewizory od 32 do 70 cali i może wytrzymać aż 50-kilogramowe obciążenie.
 • ART AR-44 – na jego korzyść przemawia przede wszystkim przystępna cena. Doskonale sprawdzi się w przypadku mniejszych telewizorów, np. tych do sypialni.
 • Arkas LCW 270T – minimalna odległość od ściany równa 64 mm umożliwia zamontowanie telewizora w taki sposób, by wyglądał na ułożony na równi z nią. Nasz klient Apsle zwraca też uwagę na jeszcze jedną zaletę tego modelu:
Uchwyt ma duży kąt ruchu, w wygodny sposób można zmieniać ułożenie tv i oglądać z różnych stron pokoju. Polecam, jeżeli w pokoju są różne miejsca, z których można oglądać telewizor.
Zobacz także, czy powieszenie telewizora na ścianie jest zawsze dobrym pomysłem: Telewizor w salonie – powiesić na ścianie czy postawić na szafce? Wszystkie za i przeciw.
Artykuł jeszcze nie został oceniony. Kliknij w gwiazdkę, aby dodać ocenę
Dodaj do Facebooka Kopiuj link