Najlepszy subwoofer – poznaj opinie naszych klientów

Autor: Anna

Subwoofer to element, którego nie może zabraknąć podczas kompletowania zestawu kina domowego. Planujesz jego zakup? Poznaj modele, które zostały wypróbowane i pozytywnie ocenione przez naszych klientów, a z pewnością wybierzesz dobry sprzęt!

Subwoofer do kina domowego

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

 1. jakie subwoofery aktywne znajdziesz w asortymencie Yamahy
 2. dlaczego warto kupić subwoofer marki Magnat
 3. jakie inne subwoofery aktywne do kina domowego mogą zwrócić Twoją uwagę

Subwoofery do domu – propozycje od Yamahy

subwoofer aktywny Yamaha NS-SW700Nie da się ukryć, że to właśnie produkty marki Yamaha zajmują najwięcej miejsca w naszym asortymencie subwooferów aktywnych do kina domowego. Przyglądając się tak bogatej ofercie, nie jest łatwo wybrać najlepszy model. Kierując się opiniami pozostawionymi przez naszych klientów, możemy Ci jednak polecić następujące urządzenia:

 • Yamaha NS-SW100 – przystępna cena łączy się tu z całkiem dobrą specyfikacją techniczną. Warto tu docenić w szczególności zastosowanie technologii Advenced YST II, która pozwala na uzyskanie wyższej jakości dźwięku – a to wszystko dzięki połączeniu zasady negatywnej impedancji i stałego prądu;
 • Yamaha YST-FSW050 – jego konstrukcja doskonale sprawdza się w przypadku systemów surround oraz mikrokomponentów;
 • Yamaha NS-SW700 – jest to sprzęt z nieco wyższej półki cenowej, jednak możliwości urządzenia zdecydowanie rekompensują koszt jego zakupu. Warto tu wspomnieć przede wszystkim o funkcji Linear Port, która wzmacnia basy, jednocześnie minimalizując ewentualne szumy. Nasz klient Crouford podsumował korzystanie z tego subwoofera w następujący sposób:

Bardzo wysokiej klasy sprzęt. Najlepszy sub spośród trzech, z jakimi miałem do czynienia. Idealny jako uzupełnienie serii kolumn NS777. Tony schodzą bardzo nisko, kiedy potrzeba (film), a kiedy potrzeba dynamicznego basu, też wszystko gra jak należy (muzyka). Doskonała opcja trybu film/muzyka. Jak nie lubisz sąsiada, sprzęt idealny.

Polecane subwoofery
 • 2 099 zł
 • 639 zł
 • 2 099 zł

Subwoofery aktywne do kina domowego marki Magnat

Oferta subwooferów marki Magnat z pewnością zaskoczy niejednego miłośnika mocnych wrażeń dźwiękowych. Oceniając je, nasi klienci zwracają uwagę na to, jak świetnie wypada jakość urządzeń tego producenta w odniesieniu do ich ceny – chociażby z tego powodu warto przyjrzeć się subwooferom Magnat z bliska!

subwoofer Magnat Monitor Supreme II Sub 202A

Który model możemy polecić osobom kompletującym zestaw kina domowego? W takiej funkcji doskonale sprawdzi się chociażby subwoofer Magnat Monitor Supreme II Sub 202A. Oto, co warto docenić w tym urządzeniu:

 • konstrukcję Bass Reflex pozwalającą na jeszcze lepsze podkreślenie dźwięków o niskiej częstotliwości,
 • moc wyjściową równą 80 W, która wystarczy zarówno podczas oglądania filmów, jak i słuchania muzyki,
 • 200-milimetrową membranę o zamkniętej konstrukcji, która zachwyca czułością,
 • funkcję automatycznego wyłączania, która pozwala na oszczędność energii – sprzęt wyłącza się samoczynnie po kilku minutach bezczynności,
 • regulację częstotliwości odcięcia, co pozwala na łatwe połączenie subwoofera z głośnikami przednimi,
 • kabel Easy Connect Sub o długości 5 m, który dołączono do zestawu – nie musisz dokupywać go osobno.

WARTO WIEDZIEĆ

Easy Connect Sub to nic innego jak przewód przeznaczony do łączenia subwoofera aktywnego z zestawem kina domowego. Jego największą zaletą jest to, że zapewnia stabilną transmisję sygnału akustycznego w zakresie niskich dźwięków.

subwoofer aktywny do kina domowego Heco Music Style SUB 25 A

Pozostałe subwoofery z naszej oferty

To zdecydowanie nie koniec naszej oferty subwooferów aktywnych. Proponujemy Ci także urządzenia sygnowane logo innych marek – chociażby Heco. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj model Music Style SUB 25 A, który jest wręcz stworzony do łączenia z innymi głośnikami w celu stworzenia pełnego zestawu kina domowego. Dlaczego? Posiada funkcję regulacji częstotliwości odcięcia, która umożliwia ustawienie parametrów pracy subwoofera w taki sposób, by idealnie współgrały z głośnikami przednimi. Nasz klient Marcin wyraził swoje zadowolenie z tego zakupu w następujący sposób:

Sub uzupełnia Heco 700 Aurora, które i bez niego dają świetny bas. Bas po dołożeniu Music Style SUB 25 A jest mocniejszy, co przede wszystkim czuć na własnym ciele, drganiu podłogi i wszystkiego w całym domu. Jest niskooo… Świetne uzupełnienie zestawu, które wypełnia brakującą częstotliwość.

Nie sposób nie docenić również subwoofera aktywnego Indiana Line Basso 840. Do Twojej dyspozycji jest tutaj głośnik zamknięty o średnicy równej 275 mm. Taka konstrukcja doskonale sprawdzi się tak przy słuchaniu muzyki, jak przy oglądaniu filmów, zapewniając Ci naprawdę dobre wzmocnienie dźwięku. Miłośnicy niskich brzmień docenią również dodatkowe funkcje urządzenia, np. regulację bass equalizer, która pozwala na dopasowanie niskich tonów do indywidualnych preferencji.

O tym, co to jest subwoofer, przeczytasz w tym artykule: Co to jest subwoofer i dlaczego warto go kupić do kina domowego?. Sprawdź również, na jakie parametry zwrócić uwagę, wybierając go.

100% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
100% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
Dodaj do Facebooka Kopiuj link