Najlepsze termometry bezdotykowe – sprawdź opinie naszych klientów

Autor: Anna

Jeśli jesteś rodzicem, na pewno zdarzyło Ci się mierzyć temperaturę dziecku, gdy podejrzewałeś u swojej pociechy gorączkę. Użycie tradycyjnego termometru lub jego elektronicznego odpowiednika to czasami uciążliwa procedura, która u większości dzieci wywołuje niecierpliwość. Problem ten rozwiązuje termometr bezdotykowy – sprawdź, co sądzą o tym sprzęcie nasi klienci!

Termometr bezdotykowy

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- jaki termometr bezdotykowy polecają klienci,

- jaki termometr bezdotykowy sprawdzi się dla niemowlaka,

- jakie inne termometry bezdotykowe chwalą klienci.

Termometr elektroniczny bezdotykowy – opinie

Termometr bezdotykowy na podczerwień to wygodne rozwiązanie, polecane przez wielu użytkowników. Pomiar temperatury przy jego użyciu trwa tylko sekundę i nie wymaga trzymania urządzenia pod pachą czy w ustach. Jest też całkowicie bezpieczny, a klienci chętnie korzystają z niego podczas opieki nad chorym dzieckiem.

Termometr bezdotykowy – jakiej firmy?

Termometr bezdotykowyRozważasz zakup tego urządzenia, ale nie wiesz, jakiej firmy będzie najlepszy? Szukając niezawodnego rozwiązania, najlepiej jest sprawdzić opinie klientów o poszczególnych modelach. Użytkownicy, którzy kupili termometr w sklepie RTV Euro AGD, najbardziej cenią sobie urządzenia popularnej marki Tech-Med – oferują one pomiar z dużą dokładnością, a przy tym są łatwe w obsłudze.

Jednym z często wybieranych urządzeń tego producenta jest Tech-Med TMB-100 z wielokolorowym podświetleniem ekranu, który natychmiast po pomiarze informuje o niewłaściwej temperaturze ciała pacjenta. Kamila, która wybrała właśnie ten model, pisze, że produkt poleca z ręką na sercu: Bardzo łatwy w obsłudze, poręczny. Nie zajmuje dużo miejsca, w pomiarach temperatury mojego maleństwa jest doskonały. Jak dodaje Stanisław: Prędkość i powtarzalność pomiaru jest zupełnie zadowalająca za stosunkowo niewielką cenę.

Polecane termometry
  • 219 zł
  • 189,99 zł
  • 139,99 zł

Bezdotykowy termometr dla niemowlaka – opinie

Termometry bezdotykowe Tech-Med cieszą się powodzeniem szczególnie wśród rodziców małych dzieci. Jeśli szukasz urządzenia, które pomoże Ci mierzyć temperaturę u niemowlaka albo nawet noworodka, termometr laserowy na podczerwień to idealne rozwiązanie.

O modelu Tech-Med TM-F03BB Marta napisała: Bardzo łatwy w użyciu termometr, pomiar trwa 1 s. Wymaga kalibracji na początku z użyciem klasycznego termometru. Po skalibrowaniu pomiary są powtarzalne. Super funkcja do mierzenia temperatury powierzchni.

Poza tym w prosty sposób umożliwia poza zmierzeniem temperatury ciała, także pomiar temperatury mleka czy wody do kąpieli naszej pociechy! – dodaje użytkownik Spodziej. Jest to solidny produkt, który mogę śmiało polecić, również uczciwy cenowo. Niezwykle przydatny dla rodziców, szczególnie tych przejętych pojawieniem się na świecie pierwszego bobasa.

WARTO WIEDZIEĆ

Termometr bezdotykowy posiada również funkcję mierzenia temperatury dowolnej powierzchni. Można ją wykorzystać podczas przygotowywania bezpiecznej kąpieli dla dziecka czy przyrządzania mleka w proszku – dzięki temu będziesz mieć pewność, że pociecha nie poparzy się.

termometr bezdotykowy Tech-Med TM-F03BB

Termometr bezdotykowy – jaki wybrać?

Zastanawiasz się, jakie inne modele są chętnie polecane przez klientów RTV Euro AGD? Wśród najczęściej wybieranych urządzeń znajdują się między innymi:

Jeśli chcesz znaleźć dokładny termometr bezdotykowy, który będzie Ci służył latami, warto dobrze przyłożyć się do sprawdzenia parametrów urządzenia. W tym artykule opisujemy, na co szczególnie zwrócić uwagę przy wyborze takiego sprzętu.

100% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
100% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
Dodaj do Facebooka Kopiuj link

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów