Huawei Watch GT3 Pro – premiera nowych smartwatchy

Autor: Maciej Jagodziński

Doczekaliśmy się mocniejszych wersji flagowego zegarka chińskiego producenta Huawei. Obie wersje Huawei Watch GT 3 Pro – 43 mm i 46 mm – zaskakują długim czasem pracy na jednym ładowaniu (do 14 dni dla wersji 46 mm!) oraz ulepszonym monitoringiem zdrowia. Oczywiście całość obudowana wyjątkowymi materiałami, a za nawigację odpowiada obrotowa koronka 3D. Huawei Watch GT 3 Pro – premiera już 18 maja 2022 r.!

 

Co nowego w Huawei Watch GT 3 Pro?

Za wszystkie pomiary funkcji życiowych odpowiada ulepszony system TruSeen 5.0+. Składają się na niego: osiem sensorów pomiarowych ułożonych wokół okręgu oraz dwa źródła światła ukryte pod zakrzywionym szkłem. Takie rozwiązanie to nie tylko dbałość o komfort użytkownika, ale również redukcja innych źródeł światła. To wpływa na dokładne pomiary nawet podczas intensywnego treningu. Dodatkowo system AI filtruje wszelkie sygnały zagłuszające.

Huawei Watch GT 3 Pro, podobnie jak jego podstawowe wersje, wyglądem coraz bardziej przypomina klasyczne zegarki. Design zaproponowany przez producenta to połączenie stylistyki retro z elementami futurystycznymi. Klasyczny wygląd podkreśla między innymi obrotowa, mechaniczna koronka 3D, która odpowiada również za funkcjonalność. Dzięki niej można z łatwością przybliżać i oddalać nietypowy układ ikon aplikacji znany z podstawowej wersji – szachownicę. To wygodny i inteligentny interfejs, który dopasujemy do własnych potrzeb.

huawei watch gt 3 pro dwie wersje

Liczba dostępnych ćwiczeń jest imponująca – ponad 100 różnych trybów treningu, w tym również profesjonalnych. Nowością jest monitoring gry w golfa oraz swobodnego nurkowania! Z tym drugim wiąże się kolejna cecha nowych smartwatchy Huawei – wodoodporność do 5 atmosfer. To oznacza, że z zegarkiem Huawei Watch GT 3 Pro możemy zanurkować na mniej więcej 30 m, nawet w słonej wodzie! Na takiej liście każdy znajdzie dopasowany do swoich potrzeb trening. Gdyby jednak tak się nie stało, Huawei Watch GT 3 zapewnia spersonalizowane plany treningowe, zgodne z kondycją. Po prostu genialny zegarek!
 

Strona techniczna Huawei Watch GT 3 Pro

Smartwatch Huawei Watch GT 3 Pro dostępny jest w dwóch wariantach – damskim 43 mm oraz męskim 46 mm. Różnią się one wymiarami oraz pojemnością baterii. Większy model ma zakrzywiony ekran AMOLED o przekątnej 1,43” o rozdzielczości 466 x 466 px oraz pasek o szerokości 22 mm z możliwością regulacji od 140 mm do 220 mm. Ekran AMOLED mniejszego modelu ma przekątną 1,32” również o rozdzielczości 466 x 466 px, a pasek – 20 mm szerokości i zakres regulacji od 130 mm do 190 mm. Oba modele otrzymały tytanową kopertę i ceramiczną obudowę tylną. Bateria w większym modelu ma pojemność 530 mAh, natomiast w mniejszym – 292 mAh. W obu modelach zastosowano łączność Bluetooth 5.2.

Bateria i nawigacja w Huawei Watch GT 3 Pro

Zoptymalizowana i udoskonalona technologia algorytmu oszczędzania energii pozwala wersji Huawei Watch GT 3 Pro 46 mm nieprzerwanie pracować nawet przez dwa tygodnie przy normalnym użytkowaniu. Inaczej wygląda sytuacja z wersją 43 mm – oferuje do 7 dni nieprzerwanej pracy przy normalnym użytkowaniu. Gdyby zabrakło prądu – ładowanie bezprzewodowe jest o prawie 30% szybsze niż w poprzednich generacjach zegarków.

huawei watch gt 3 pro mniejsza wersja

Oba modele zostały wyposażone w dwuzakresową, pięciosystemową nawigację, która zapewnia wysoką precyzję w zakresie geolokalizacji, obsługuje dokładne pozycjonowanie w trybie offline, a także podpowiada, jak wrócić do domu przebytą trasą. Ciekawostka – antena GPS została sprytnie ukryta w uchwycie zegarka. Takie rzeczy po prostu dają się lubić!

  • 1 399 zł
  • 1 799 zł
  • 1 999 zł
  • 1 599 zł
  • 599 zł
  • 2 199 zł
  • 849 zł
  • 699 zł
  • 1 999 zł
  • 1 199 zł

Kiedy premiera Huawei Watch GT 3 Pro?

Oficjalna premiera i prezentacja smartwatcha Huawei Watch GT 3 Pro odbędzie się 18 maja 2022 r. Producent przewidział na ten dzień specjalne wydarzenie, dużą konferencję prezentującą nowości firmy oraz specjalną, atrakcyjną ofertę. Nowe modele Huawei Watch GT 3 Pro to wyjątkowe urządzenia, na których można polegać. Na komfort użytkowania wpływają wyraźny, duży ekran oraz obrotowa koronka 3D. Stylowe i luksusowe doznania wzmacniają wysokiej jakości materiały użyte do produkcji zegarków.

 

80% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
80% osób oceniło ten artykuł jako przydatny