Depilator do 700 zł – ranking TOP 7

Autor: Klaudia

Perfekcyjnie gładkie ciało bez choćby jednego niechcianego włoska? To możliwe – będziesz jednak potrzebować dobrego depilatora. Sprawdź, jakie modele zebraliśmy w  rankingu depilatorów do 700 zł – porównaj ich właściwości i parametry techniczne, by wybrać urządzenie jak najbardziej dopasowane do Twoich potrzeb!

Depilatory laserowe

LISTING PRODUKTÓW

Panasonic ES-ED92RP503

Philips Satinelle HP6422/01

Philips HP6420/00

Braun Silk-epil 9-579

Remington iLIGHT IPL6780

Braun Silk-epil 9-961V

Braun Silk-epil 9-558

Wielofunkcyjny depilator Panasonic ES-ED92RP503

Panasonic ES-ED92RP503Szukasz wielofunkcyjnego urządzenia, którym usuniesz niechciane owłosienie z niemalże całego ciała? Depilator Panasonic ES-ED92RP503 to model, jaki z pewnością przypadnie Ci do gustu. Wszystko za sprawą szerokiego wyboru wymiennych nakładek dołączonych do zestawu. Znajdziesz tu końcówkę do depilacji większych i mniejszych partii ciała, a nawet do… złuszczania zrogowaciałego, spękanego naskórka z pięt. Depilator Panasonic działa cicho, co umożliwia używanie go bez zakłócania komfortu pozostałych domowników. Łatwo też utrzymasz go w perfekcyjnej czystości – głowicę można opłukać pod strumieniem bieżącej wody, nie martwiąc się tym, że uszkodzisz urządzenie. Sama depilacja przebiegnie niemalże bezboleśnie, a jej efekt końcowy zaskoczy Cię dokładnością i precyzją. Dużą rolę odgrywa tutaj zintegrowana lampa LED, która podświetla skórę i umożliwia Ci zobaczenie nawet najmniejszych włosków.

PARAMETRY

Zasilanie: akumulatorowe

Sposób depilacji: pęsety

Liczba prędkości: 2

System masażu: tak

Głowica goląca: tak

PLUSY

+ Golenie i depilacja w jednym

+ Brak przewodu

+ Głowica z pilnikiem do stóp

+ Zintegrowana lampa LED

+ Ruchoma głowica

MINUSY

– Niewielka różnica między dwiema prędkościami pracy

OCENA PRODUKTU: 8,5/10

Depilator z dyskami Philips Satinelle HP6422/01

Philips Satinelle HP6422/01Usuwanie owłosienia depilatorem elektrycznym kojarzy Ci się jedynie z przejmującym bólem, którego nie rekompensuje nawet długotrwały rezultat pracy? Zapomnij o nieprzyjemnym zabiegu – postaw na depilator Philips Satinelle HP6422/01, w którym tradycyjne, szarpiące włoski pęsety zastąpiono nowoczesnymi dyskami. Efekt? Depilacja staje się znacznie mniej odczuwalna, a przez to znacznie przyjemniejsza niż wcześniej. Urządzenie jest łatwe do utrzymania w czystości – wystarczy tylko włożyć głowicę pod strumień bieżącej wody, a wszystkie włoski i zabrudzenia zostaną usunięte. Wilgoć nie zaszkodzi mechanizmowi depilatora. Produkt jest zasilany sieciowo, jednak nie utrudnia to korzystania z niego, wyposażono go bowiem w długi przewód, który nie ogranicza swobody ruchów podczas depilowania.

PARAMETRY

Zasilanie: sieciowe

Sposób depilacji: dyski

Liczba prędkości: 2

System masażu: tak

Głowica goląca: nie

PLUSY

+ Nasadka wprowadzająca zapewnia mniejsze odczucie bólu

+ Możliwość mycia pod wodą

+ Dobrze leży w dłoni

+ Długi przewód zapewniający swobodę ruchów

+ Praktyczne akcesoria w zestawie

MINUSY

– Niska skuteczność przy krótkich włoskach

– Dość głośna praca

OCENA PRODUKTU: 7/10

Depilator do mycia pod wodą Philips HP6420/00

Philips HP6420/00Próbowałaś już usuwania owłosienia depilatorem elektrycznym, lecz efekt Cię nie zachwycił? Pozostawione włoski najpewniej były zbyt krótkie, by mogły je chwycić tradycyjne pęsety – doskonale poradzą sobie z tym jednak dyski, w które wyposażono model Philips HP6420/00. Dlaczego? Ich powierzchnia jest po prostu większa i posiada więcej punktów chwytania – dlatego też lepiej wyłapują włoski i to nawet te krótkie czy cienkie. Utrzymanie depilatora w czystości nie sprawi Ci żadnego problemu. Głowicę można bezpiecznie włożyć pod strumień bieżącej wody i wypłukać – a wszystkie zabrudzenia i wyrwane włoski zostaną usunięcie. Nie musisz martwić się przy tym, że uszkodzisz urządzenie, gdyż jego podzespoły zostały starannie zabezpieczone przed zawilgoceniem podczas mycia.

PARAMETRY

Zasilanie: sieciowe

Sposób depilacji:dyski

Liczba prędkości: 2

System masażu: nie

Głowica goląca: nie

PLUSY

+ Możliwość mycia pod wodą

+ Dobrze wychwytuje nawet krótkie włoski

+ Wygodny w użyciu

+ Niskie odczucie bólu w czasie zabiegu

+ Estetyczny wygląd

MINUSY

– Nieco głośna praca

OCENA PRODUKTU: 7/10

Maszynka do twarzy Braun Silk-epil 9-579

Braun Silk-epil 9-579Zmagasz się z problematycznym owłosieniem na twarzy? Golenie maszynką jest dla Ciebie zbyt uciążliwe? Poznaj nową metodę usuwania „damskiego wąsika” – depilator elektryczny Braun Silk-epil 9-579 wraz ze specjalną nakładką do twarzy. Choć standardowe urządzenia tego rodzaju są zbyt inwazyjne, by stosować je na tak wrażliwej części ciała, ten model poradzi sobie doskonale. Skutecznie usunie wszystkie niechciane włoski i jednocześnie zrobi to w niemalże bezbolesny sposób – a Ty będziesz cieszyć się trwałym efektem nawet do 4 tygodni. Oczywiście w zestawie znajdziesz również szereg innych nakładek przeznaczonych do depilacji pozostałych części ciała – korzystanie z nich jest równie komfortowe. Dzięki zintegrowanej lampce dokładnie zobaczysz też wszystkie włoski, co ułatwi Ci ich usunięcie.

PARAMETRY

Zasilanie: akumulatorowe

Sposób depilacji: pęsety

Liczba prędkości: 2

System masażu: tak

Głowica goląca: tak

PLUSY

+ Depilacja i golenie w jednym

+ Brak przewodu

+ Nasadka do depilacji twarzy

+ Zintegrowana lampka LED

+ Możliwość mycia pod wodą

MINUSY

– Dość głośna praca

OCENA PRODUKTU: 7,5/10

Depilator świetlny Remington iLIGHT IPL6780

Remington iLIGHT IPL6780Depilacja mechaniczna jest dla Ciebie zbyt bolesna, a golenie maszynką wydaje Ci się z kolei zbyt uciążliwe? Mamy dla Ciebie alternatywę w postaci depilatora Remington iLIGHT IPL6780. Urządzenie wyróżnia się sposobem usuwania włosków, bowiem wykorzystuje w tym celu... światło. Odpowiednio dobrane fale wnikają w głąb skóry, trafiają do mieszków włosowych i powoli je niszczą, przez co włosy nie są w stanie odrosnąć. Będziesz więc cieszyć się trwałym efektem perfekcyjnie gładkiej skóry. Korzystanie z depilatora IPL Remington jest zupełnie bezpieczne. Przed przystąpieniem do zabiegu wykonasz nim test skóry – w ten sposób dopasujesz intensywność fal świetlnych, zapobiegając tym samym ewentualnemu poparzeniu. Produkt posiada kilka poziomów mocy do depilacji różnych części ciała – doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku nóg i rąk, jak nawet tak wrażliwych miejsc jak strefa bikini.

PARAMETRY

Zasilanie: sieciowe

Sposób depilacji: depilacja światłem

Liczba prędkości: –

System masażu: nieGłowica goląca: nie

Głowica goląca: nie

PLUSY

+ Skuteczna i niemalże bezbolesna depilacja

+ Możliwość depilacji twarzy

+ Płynna regulacja mocy

+ Czujnik skóry dla większego bezpieczeństwa

+ Cicha praca

MINUSY

– Dość duże wymiary utrudniające przenoszenie

OCENA PRODUKTU: 8/10

Depilator do stosowania na mokro Braun Silk-epil 9-961V

Braun Silk-epil 9-961VCzy wiesz, że ciepła woda może zminimalizować ból podczas depilacji niemalże do zera? Wystarczy więc wybrać urządzenie pracujące pod wodą, by już nigdy nie zmagać się z nieprzyjemnym uczuciem. Zobacz chociażby ten model Braun Silk-epil 9-961V, który jest przystosowany do pracy zarówno w trybie suchym, jak i mokrym – możesz więc używać go tak, jak Ci wygodnie. W zestawie znajdziesz też szereg nakładek do depilacji różnych części ciała, jak również akcesoriów nie do końca związanych z usuwaniem owłosienia – jak np. szczoteczka do peelingu twarzy. Urządzenie posiada również zintegrowaną lampkę LED, która skutecznie oświetla cały depilowany obszar. Dzięki temu że dokładniej widzisz nawet najmniejsze włoski, możesz precyzyjnie usunąć każdy z nich.

PARAMETRY

Zasilanie: akumulatorowe

Sposób depilacji: pęsety

Liczba prędkości: 2

System masażu: tak

Głowica goląca: tak

PLUSY

+ Szczoteczka do peelingu

+ Brak ograniczającego swobodę ruchów przewodu

+ Możliwość depilacji na sucho i na mokro

+ Zintegrowana lampka

+ Możliwość mycia pod wodą

MINUSY

– Dość głośna praca

OCENA PRODUKTU: 9/10

Depilator z golarką Braun Silk-epil 9-558

Braun Silk-epil 9-558Depilator i golarka w jednym? To możliwe – poznaj korzyści płynące z takiego rozwiązania i skorzystaj z naszego urządzenia Braun Silk-epil 9-558. Nasadka depilująca świetnie sprawdzi się na większych partiach ciała, jak chociażby nogi czy ręce. Golarkę zastosujesz z kolei w bardziej wrażliwych miejscach, których nie chcesz narażać na podrażnienia na skutek mechanicznego wyrywania włosków. Depilator Braun działa bezprzewodowo. Wystarczy go tylko naładować, by wygodnie korzystać z niego bez plączącego się przewodu, który mógłby niepotrzebnie ograniczać swobodę ruchów. Na uwagę zasługuje również konstrukcja samej głowicy, która jest ruchoma. Dzięki temu lepiej dopasowuje się do depilowanej powierzchni – w efekcie dokładniej usunie z niej niechciane włoski.

PARAMETRY

Zasilanie: akumulatorowe

Sposób depilacji: pęsety

Liczba prędkości: 2

System masażu: tak

Głowica goląca: tak

PLUSY

+ Bezprzewodowe działanie

+ Depilator i golarka w jednym

+ Możliwość mycia pod wodą

+ Nakładka do depilacji twarzy

+ Ruchoma głowica

MINUSY

– Brak zintegrowanej lampki

OCENA PRODUKTU: 8,5/10

Podsumowanie

Jak widać, budżet rzędu 700 zł w zupełności wystarczy do tego, by znaleźć dobry depilator, który pozwoli Ci regularnie usuwać niechciane owłosienie i cieszyć się idealnie gładką skórą przez cały czas. Choć zdecydowana większość depilatorów z naszego rankingu to modele mechaniczne, czyli wyrywające włoski ze skóry, znajdziesz tu również jedno urządzenie IPL, czyli wykorzystujące światło. Jest to rozwiązanie o tyle ciekawe, że pozwala na powolne osłabianie włosków – przez co odrastają coraz rzadsze, słabsze i bardziej podatne na usuwanie. Zobacz też pozostałe depilatory z naszego asortymentuMożesz także zajrzeć do tego artykułu, by dowiedzieć się więcej o depilatorach IPL.

Artykuł jeszcze nie został oceniony. Kliknij w gwiazdkę, aby dodać ocenę
Dodaj do Facebooka Kopiuj link