Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Wydajność tłoczenia w myjkach wysokociśnieniowych

Skuteczność czyszczenia myjki wysokociśnieniowej jest wypadkową ciśnienia i wydatku wody. Im te parametry są wyższe, tym lepsze jest odspajanie uporczywego brudu, a proces czyszczenia staje się krótszy, co pozwala na efektywne mycie większych powierzchni. W zależności od modelu myjki wydajność tłoczenia może wynosić od 300 do nawet 800 litrów/h.

Myjki z niższymi parametrami sprawdzą się do czyszczenia rowerów, balkonów, patio, maszyn i narzędzi ogrodowych. Te z lepszą wydajnością bez problemu poradzą sobie z ogrodzeniami, schodami, motorami czy samochodami. Myjki o najlepszych parametrach można wykorzystać do czyszczenia kamperów, samochodów terenowych, basenów i fasad domów.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację