Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Typ uchwytu

Wybierz uchwyt z najbardziej odpowiadającą Ci funkcją:

Uchwyty płaskie – uchwyty bez regulacji. Jeśli chcesz po prostu zawiesić telewizor płasko na ścianie, bez dodatkowej regulacji.
Uchwyty uchylne – uchwyty z funkcją pochylenia. Dzięki funkcji pochylenia możesz umieścić telewizor wyżej na ścianie, a następnie nachylić do położenia zapewniającego optymalna wygodę.
Uchwyty ruchome – uchwyty z funkcją obrotu lub obrotu i pochylenia. Zapewniają maksymalną elastyczność! Oglądaj telewizję z dowolnego punktu w pokoju, obracając, nachylając ekran od kilku do kilkudziesięciu stopni w prawo lub w lewo, jak również dół lub górę.
Uchwyty sufitowe – uchwyty z funkcją obrotu i regulacją długości. To idealne rozwiązanie w przypadku, gdy nie ma możliwości zamocowania odbiornika na ścianie. Wiele modeli uchwytów sufitowych posiada opcję regulacji długości ramienia.
Uchwyty biurkowe – uchwyty z regulacją wysokości, kąta pochylenia i obrotu oraz z możliwością montażu na blacie stołu lub biurka. Idealne rozwiązanie do pracy na kilku monitorach.
Stojaki obrotowe – stojaki na kółkach oraz podstawie stałej z możliwością regulacji wysokości i obrotu oraz specjalistyczne stojaki wystawowe na dwa telewizory. Idealne rozwiązanie do sal konferencyjnych, szkół, wystaw reklamowych.

 

Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację