Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Pojemność nominalna - powerbank

Pojemność nominalna (wyrażona w miliamperogodzinach mAh) oznacza sumę wszystkich użytych ogniw w powerbanku. Używane ogniwa posiadają napięcie 3,6 - 3,7V, a standardowy port USB 5V, dlatego niezbęda jest konwersja napięcia, co bezpośrednio przekłada się na rzeczywistą, dostępną pojemność. Po konwersji rzeczywista pojemność powerbanka z reguły wynosi ok. 65-67% pierwotnej wartości. Oznacza to, że w przypadku powerbanka o pojemności 12000 mAh, w rzeczywistości dostępnych jest ok. 8000 mAh.

Na rynku mamy powerbanki od 2000 do około 20 000 mAh. Im większa pojemność, tym lepiej, gdyż taka ładowarka wystarczy na większą ilość doładowań danego urządzenia. (przykładowo, jeśli bateria Twojego telefonu ma pojemność do 2000 mAh to do pełnego naładowania telefonu potrzebujesz akumulatora 2200/2500 mAh. )
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów