Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Asystent głosowy w słuchawkach

Zdarza Ci się przypomnieć o wiadomości do wysłania w chwili, gdy masz zajęte ręce i nie masz możliwości napisać jej treści? Ale w danej chwili korzystasz ze słuchawek połączonych ze smartfonem… W tej sytuacji idealnie sprawdzi się asystent głosowy w słuchawkach.

Asystent głosowy to nowoczesna funkcja pozwalająca na korzystanie i sterowanie urządzeniem, z którym sparowane są słuchawki, np. smartfonem, poprzez wydawanie komend głosowych bezpośrednio do słuchawek.

Dzięki tej funkcji możesz np. odczytywać i wysyłać wiadomości tekstowe lub wybrać połączenie do konkretnej osoby bez wyciągania smartfona z kieszeni.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów