Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Zasięg w słuchawkach

Dotyczy:
Słuchawki
Zasięg pracy słuchawek dotyczy modeli bezprzewodowych. Dzięki tej danej wiesz, czy możesz się oddalić np. do sąsiedniego pomieszczenia, bez zakłóceń sygnału.
 
Informacja podawana przez producenta to zasięg maksymalny w niczym nieograniczonej przestrzeni. W momencie pojawienia się jakichkolwiek przeszkód (ściana, meble, etui na urządzeniu) na drodze od źródła sygnału, wówczas zasięg może się zmniejszyć.

Warto zwrócić uwagę na ten parametr, jeśli korzystając ze słuchawek bezprzewodowych często jesteś w ruchu i oddalasz się od urządzenia źródłowego.
 
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację