Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Powierzchnia nawilżania

W zależności od producenta wydajność nawilżaczy podawana jest w gramach lub mililitrach na godzinę oraz w litrach na dobę. Można ogólnie przyjąć, że do nawilżenia pomieszczenia o powierzchni 50 m2 potrzebna jest wydajność około 6,7 litra na dobę. Powierzchnia nawilżania waha się od 25 do 70 m2.

W wypadku urządzeń ewaporacyjnych, często podawana jest wydajność w m3/h. Ten parametr jest istotny, ponieważ urządzenia tego typu pozwalają nawilżyć powietrze odnieść wilgotność na całym obszarze, w którym cyrkuluje powietrze.

W wypadku nawilżaczy ultradźwiękowych i parowych pamiętaj, że w przypadku gdy urządzenie pracuje zbyt intensywnie, woda może się skraplać na meblach i ścianach w pobliżu urządzenia.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów