Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Funkcje podstawowe - pielęgnacja twarzy

Urządzenia do pielęgnacji twarzy mogą pełnić różne funkcje. W naszej ofercie znajdziesz wiele urządzeń, które pomogą Ci odpowiednio zadbać o Twoją twarz. Znajdziesz tutaj urządzenia, które ujędrnią, nawilżą skórę, ale również pomogą w walce z trądzikiem czy drobnymi przebarwieniami.

Funkcje, jakie mogą pełnić urządzenia do pielęgnacji twarzy to m.in.:
Anty-aging – urządzenia z tą funkcją poprawiają napięcie i ujędrnienie skóry. Ich działanie pomaga zmniejszyć drobne zmarszczki oraz podnieść owal twarzy.
Jonizacja – pomaga oczyścić i odżywić skórę. Jonizacja dodatnia otwiera i oczyszcza pory skóry z zanieczyszczeń, zmniejsza przebarwienia i rozjaśnia cerę. Dzięki jonizacji ujemnej możliwe jest głębokie wchłanianie substancji aktywnych z kosmetyków.
Jonoforeza – polega na wprowadzeniu substancji odżywczych zawartych w produktach używanych podczas zabiegu w głębsze warstwy skóry. Dzięki temu wzmacnia się działanie kosmetyków.
Kawitacja - wykorzystuje ultradźwięki do dogłębnego oczyszczania skóry. Kawitacja oczyszcza pory, likwiduje zaskórniki. Pomaga także usuwać martwe komórki naskórka. Skóra jest oczyszczona a cera nawilżona i ujędrniona. Głębokie oczyszczanie skóry łagodzi także objawy trądziku.
Masaż – nie tylko relaksuje, ale także wspomaga wnikanie składników odżywczych z kosmetyków. Stosowany regularnie ujędrnia skórę i pomaga zmniejszyć zmarszczki.
Oczyszczanie – to podstawa pielęgnacji. Usunięcie makijażu, nadmiaru sebum i innych zanieczyszczeń pozwoli uniknąć zatkanych porów i problemów skórnych. Oczyszczenie skóry to nie tylko podstawa codziennej pielęgnacji, ale również wstęp do każdego dalszego zabiegu pielęgnacyjnego. 
 
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację