Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Blokada rodzicielska - kuchenki mikrofalowe

Funkcja blokady rodzicielskiej może być przydatna, jeżeli w kuchni często towarzyszą Ci mali pomocnicy i obawiasz się przypadkowego uruchomienia kuchenki mikrofalowej.

W zależności od modelu i producenta blokadę uruchamia się poprzez jednoczesne wciśnięcie kombinacji przycisków lub wciśnięcie symbolu blokady na panelu sterowania. Włączenie tej funkcji blokuje możliwość ustawiania parametrów i włączenie kuchenki.
 
Dzięki blokadzie rodzicielskiej będziesz mógł przyrządzać posiłki razem z dziećmi nie obawiając się uszkodzenia sprzętu.
 
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację