Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Kierunek otwierania drzwiczek

Dotyczy:
Pralki
Kierunek otwierania drzwiczek pralki może mieć znaczenie szczególnie, jeśli masz niewiele miejsca na ustawienie urządzenia. Jeżeli nie będziesz miał możliwości szerokiego otwarcia drzwiczek nie będziesz mógł wygodnie wkładać i wyjmować ubrań z pralki. 

Jeżeli planujesz zakup suszarki i ustawienie jej obok pralki możesz również dostosować kierunek otwierania drzwiczek pralki do kierunku otwierania drzwiczek w suszarce. Dzięki temu będziesz mógł wygodnie przekładać ubrania z jednego urządzenia do drugiego.
 
Przed zakupem pralki zastanów się gdzie chcesz ją ustawić i z której strony będziesz miał do niej łatwiejszy dostęp, tak, aby wygodnie korzystać z urządzenia.
 
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów