Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Power Delivery

Power Delivery to nowoczesny standard szybkiego ładowania, umożliwiający przesyłanie dużych mocy przez złącze typu USB-C. Technologia charakteryzuje się zwiększonym poziomem mocy – nawet do 100 W. Najważniejszą cechą Power Delivery jest to, iż ładowanie przy pomocy gniazda USB działa nie tylko w przypadku niewielkich urządzeń przenośnych, jak smartfony, tablety czy odtwarzacze MP3. USB PD umożliwia ładowanie większych urządzeń, m.in. laptopów, dzięki czemu stają się one naprawdę mobilne. Największą zaletą standardu Power Delivery jest możliwość wyjątkowo precyzyjnego dostosowywania mocy ładowania do ładowanego urządzenia.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację