Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Zużycie wody

Informuje o ilości zużywanej wody podczas jednego cyklu prania. Wartość określana jest na podstawie ilości litrów pobranej przez pralkę wody w trakcie standardowego programu prania Bawełna 60°C. W zależności od modelu pralki może wynosić od ok. 24 do 60 litrów wody.

Pralko-suszarki pobierają wodę zarówno do prania jak i do suszenia. Na cykl prania zużywają średnio 60 litrów wody, na cykl prania z suszeniem powyżej 100 litrów.

Nowoczesne pralki i pralko-suszarki, które automatycznie ważą wsad, dostosowują ilość pobieranej wody do wielkości załadunku. 

Wybierając urządzenie o niskim zużyciu wody obniżysz swoje rachunki jednocześnie chroniąc środowisko. 

 

Polecamy artykuł:
Jaką pralkę kupić? Wybierz najlepszą!
 

 

Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację