Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Czyszczenie ekspresu

Osadzający się kamień z wody oraz zalegające w układzie mlecznym resztki mleka mogą wpływać na pracę ekspresu oraz smak parzonej kawy.

Aby ekspres działał prawidłowo, a przygotowywana w nim kawa zawsze smakowała doskonale urządzenie wymaga czyszczenia i odkamieniania.

Ekspres może posiadać funkcje, które wspomogą Cię w prawidłowym dbaniu o urządzenie.
W zależności od modelu i producenta może to być automatyczne czyszczenie po każdym włączeniu ekspresu lub po każdej zaparzonej kawie. Ekspres może mieć również program automatycznego czyszczenia i odkamieniania lub sygnalizować konieczność przeprowadzenia odkamieniania. W utrzymaniu ekspresu w czystości może pomóc również informacja o liczbie filiżanek pozostałych do momentu odkamieniania lub czyszczenia.

Utrzymanie ekspresu w czystości może także ułatwiać wyjmowany blok zaparzający, który łatwo można oczyścić pod bieżącą wodą.

 
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów