Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Komputer z oknem w obudowie

Dzięki zamontowanemu oknu w obudowie komputer posiada prawdziwy gamingowy charakter. Wszystkie podzespoły są widoczne przez nie, dzięki czemu możesz je podziwiać razem z innymi graczami podczas godzin spędzanych na wspólnej rozgrywce. 


Dla lepszego efektu wizualnego zalecamy zamontowanie podzespołów z podświetleniem RGB, dzięki którym komputer będzie wyglądał jak urządzenia prezentowane na największych imprezach gamingowych (e-sportowych) na świecie.


KORZYŚCI:


- nowoczesny, gamingowy wygląd.
- wszystkie podzespoły komputerowe są widoczne przez okno w obudowie. Nie trzeba zdejmować obudowy, aby sprawdzić czy np. jest wymagane czyszczenie podzespołów.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację