Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Zdalne sterowanie lodówką

Dotyczy:
Lodówki
Za pomocą specjalnej aplikacji na smartfonie lub tablecie i dostępowi do internetu w zależności od modelu lodówki można nie tylko sterować pracą urządzenia, ale również monitorować jej stan czy tworzyć listy zakupów. 
 
Dzięki zdalnemu sterowaniu możesz podczas robienia zakupów obniżyć temperaturę tak, aby produkty wkładane do lodówki szybciej się schłodziły i dłużej pozostały świeże.
 
Jeżeli przed dłuższym wyjazdem zapomniałeś o obniżeniu temperatury w lodówce możesz za pomocą smartfona uruchomić funkcję „wakacje” i ograniczyć zużycie energii. 
 
Dzięki aplikacji możesz także otrzymywać informacje o np. nieprawidłowym działaniu lodówki lub uzyskać dostęp do cennych porad jak przechowywać żywność, aby jak najdłużej zachowała świeżość. 
 
Niektóre modele lodówek ze zdalnym sterowaniem ułatwiają przygotowywanie listy zakupów. Dzięki możliwości przypisania produktom dat ważności aplikacja stworzy listę produktów, którym kończy się okres ważności.
 
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację