Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Informacja o pracy zmywarki

Zmywarka informuje o etapie swojej pracy. W zależności od modelu może to być: wyświetlanie czasu pozostałego do końca programu, sygnał świetlny, sygnał dźwiękowy. Każdy z tych sposobów może występować samodzielnie lub w połączeniu z innym.
Dzięki takiej informacji będziesz zawsze wiedział, kiedy zmywanie zostało zakończone i możesz bezpiecznie wyjąć naczynia ze zmywarki. 
 
Wyświetlanie czasu pozostałego do końca programu – na panelu sterowania lub na podłodze pokazuje się informacja o czasie, jaki pozostał do zakończenia cyklu zmywania.
Sygnał świetlny – wiązka światła sygnalizuje aktywność urządzenia. W zależności od modelu światło gaśnie po zakończeniu cyklu, zaczyna mrugać lub zmienia kolor.
Sygnał dźwiękowy – zakończenie pracy zmywarki zostanie zasygnalizowane dźwiękiem. 
 
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów