Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

System samoczyszczących filtrów w zmywarce

Wszystkie zmywarki wyposażone są w filtry oczyszczające wodę z zabrudzeń. Filtry należy regularnie czyścić, aby zmywarka działała efektywnie i domywała naczynia. 

W zmywarkach z systemem samoczyszczących się filtrów filtry oczyszczane są podczas cyklu zmywania. Dzięki takim filtrom nie będziesz musiał pamiętać o ich czyszczeniu w swojej zmywarce.
Samoczyszczący filtr zbudowany jest z sitek i odstojników, które wychwytują z wody wszelkie zanieczyszczenia. Przefiltrowana woda wykorzystywana jest do dalszego zmywania, a zanieczyszczenia odpompowywane są ze zmywarki po zakończeniu cyklu zmywania.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów