Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Drugi zamontowany dysk SSD

Dzięki dodatkowemu dyskowi SSD zamontowanemu w komputerze masz więcej miejsca na przechowywanie danych (zdjęcia, filmy, muzyka). Dysk SSD zapewnia również szybszy start programów, które na nim zainstalujesz.

SSD
 jest to rodzaj dysku (miejsca gdzie przechowywane są wszystkie dane na komputerze), który jest praktycznie bezgłośny i odporny na większość uszkodzeń mechanicznych. Jest to możliwe  dlatego, że w przeciwieństwie do tradycyjnych dysków HDDdyski SSD są stworzone z samej elektroniki, bez ruchomych części. Poza tym są również niesamowicie szybkie i wydajne. SSD to obecnie najlepsze rozwiązanie jeśli chodzi o dyski twarde. 
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację