Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Wersja systemu operacyjnego Windows

Wersje systemu operacyjnego Microsoft Windows:

Home Edition - wersja systemu Microsoft Windows przeznaczona dla domowych użytkowników. Posiada skonfigurowane podstawowe funkcje i jest prosta w obsłudze.

Professional - wersja Pro jest rozszerzoną wersją Home Edition i jest przeznaczona dla zaawansowanych użytkowników oraz do użytku w firmach.

Trial - jest to wersja z ograniczeniami w niektórych ustawieniach preferencji systemu. Instalacja wersji trial odbywa się bez dołączonego klucza aktywacyjnego systemu i po 90 dniach użytkowania wymaga aktywacji pełnej licencji systemu Microsoft Windows.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację