Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Talerz obrotowy w kuchence mikrofalowej

Kuchenki mikrofalowe, w których potrawy podgrzewane są przez statyczne fale wyposażone są w talerz obrotowy. Ustawione na talerzu naczynie obraca się, dzięki czemu danie równomiernie się ogrzewa. Wkładając naczynie do kuchenki z talerzem obrotowym pamiętaj o tym, że jego wielkość nie może wpływać na swobodne obracanie się talerza. 

W kuchenkach mikrofalowych bez talerza obrotowego fale są rozpraszane. System przestrzennego rozprowadzania fal równomiernie podgrzewa potrawy bez konieczności obracania naczynia. Dzięki temu możesz włożyć do kuchenki naczynie o dowolnym kształcie lub kilka mniejszych naczyń jednocześnie. Bez konieczności ograniczania się do powierzchni talerza obrotowego i bez obaw o to, że obracające się naczynie zaczepi o ściankę kuchenki. Dodatkowo płaska dolna powierzchnia kuchenki ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości.
 
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów