Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Timer (funkcja dodatkowa lokówki)

Czas kręcenia loków jest monitorowany przez urządzenie. Dzięki temu możesz układać włosy bez obaw o ich przegrzanie. Możesz także dopasować czas kręcenia loków do typu włosów i rezultatu, jaki chcesz uzyskać. Im większy ma byś skręt włosów, tym dłużej powinny być nawinięte na lokówkę. W niektórych modelach lokówek o upływie ustawionego czasu poinformuje Cię wyraźny sygnał dźwiękowy. Dzięki możliwości ustawienia czasu kręcenia loków nie musisz martwić się o bezpieczeństwo i stan swoich włosów oraz kontrolować czasu w trakcie stylizacji.

Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację