Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Wbudowany ekran

Dotyczy:
Lodówki
Dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi oraz ekranowi na drzwiach lodówki będziesz miał dostęp do internetu i pomocnych aplikacji. 
Zainstalowane wewnątrz urządzenia kamery pozwolą Ci sprawdzić zawartość lodówki bez konieczności otwierania drzwi, a zainstalowana na smartfonie aplikacja ułatwi zakupy umożliwiając zdalne zajrzenie do lodówki. Na ekranie lodówki możesz również stworzyć listę potrzebnych produktów i za pomocą telefonu skorzystać z niej podczas zakupów. Dzięki ekranowi możesz na drzwiach lodówki prowadzić kalendarz, tworzyć notatki oraz wiadomości do najbliższych. Już nie zapomnisz o zaplanowanych wydarzeniach i przekażesz innym najważniejsze informacje. Na wyświetlaczu możesz także oglądać zdjęcia, a połączenie z internetem pozwoli na szybkie i wygodne przeglądanie przepisów kulinarnych.Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów