Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Wbudowany ekran

Dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi oraz ekranowi na drzwiach lodówki będziesz miał dostęp do internetu i pomocnych aplikacji. 
Zainstalowane wewnątrz urządzenia kamery pozwolą Ci sprawdzić zawartość lodówki bez konieczności otwierania drzwi, a zainstalowana na smartfonie aplikacja ułatwi zakupy umożliwiając zdalne zajrzenie do lodówki. Na ekranie lodówki możesz również stworzyć listę potrzebnych produktów i za pomocą telefonu skorzystać z niej podczas zakupów. Dzięki ekranowi możesz na drzwiach lodówki prowadzić kalendarz, tworzyć notatki oraz wiadomości do najbliższych. Już nie zapomnisz o zaplanowanych wydarzeniach i przekażesz innym najważniejsze informacje. Na wyświetlaczu możesz także oglądać zdjęcia, a połączenie z internetem pozwoli na szybkie i wygodne przeglądanie przepisów kulinarnych.Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację