Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Made for iPod iPhone iPad

Rodzina produktów współpracujących z odtwarzaczem iPod lub telefonem iPhone lub tabletem iPad, wydobywająca potencjał muzyczny z tych urządzeń oraz ułatwiająca ich sterowanie. Aby zapewnić najlepszą możliwą jakość, firma Apple opracowała dla producentów specjalne wymagania dotyczące zgodności. Na opakowaniach produktów skonstruowanych i certyfikowanych pod kątem zgodności znajduje się etykieta „Made for” (przeznaczone dla). Aby mieć pewność, że kupowane urządzenia innych firm będą zgodne z danym urządzeniem, należy szukać autoryzowanych produktów z etykietą „Made for” dotyczącą tego urządzenia.

Etykieta „Made for iPod” (przeznaczone dla iPoda) oznacza, że dane akcesorium elektroniczne zostało zaprojektowane w celu podłączania do iPoda oraz że producent uzyskał certyfikat w zakresie spełnienia standardów wydajności firmy Apple.


Etykieta „Made for iPhone” (przeznaczone dla telefonu iPhone) oznacza, że dane akcesorium elektroniczne zostało zaprojektowane w celu podłączania do telefonu iPhone oraz że producent uzyskał certyfikat w zakresie spełnienia standardów wydajności firmy Apple.


Etykieta „Made for iPod/iPhone/iPad” (przeznaczone dla iPoda, telefonu iPhone i iPada) oznacza, że dane akcesorium elektroniczne zostało zaprojektowane w celu podłączania do telefonu iPhone, iPada i iPoda oraz że producent uzyskał certyfikat w zakresie spełnienia standardów wydajności firmy Apple.

Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację