Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Moc silnika - odkurzacze

Dotyczy:
Odkurzacze
Wartość określająca pracę urządzenia w danym czasie. Im wyższa jest moc silnika, tym odkurzacz dłużej i efektywniej pracuje bez przegrzania.

Jeżeli w Twoim domu jest dużo dywanów lub masz zwierzęta wybierz odkurzacz o większej mocy. Jeżeli masz podłogi gładkie lub niewielką przestrzeń do sprzątania wybierz odkurzacz o mniejszej mocy. Dzięki temu oszczędzisz energię.

Moc wejściowa to wartość mocy, przy której urządzenie pracuje prawidłowo i zgodnie z normami lub zaleceniami producenta. Może się ona różnić od mocy maksymalnej, czyli mocy chwilowej, z którą urządzenie działa tylko przy maksymalnym obciążeniu.

Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację