Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Liczba ustawień długości strzyżenia

 Jest to maksymalna w danym modelu trymera/maszynki do strzyżenia liczba ustawień długości, na jaką można strzyc zarost/włosy. W zależności od modelu liczba ustawień może wynosić od kilku do kilkudziesięciu. Im większa liczba ustawień, tym mniejsze są skoki pomiędzy kolejnymi długościami i tym precyzyjniej będziesz mógł dobrać długość włosów do swoich oczekiwań.
 
W zależności od modelu w trymerach zakres długości strzyżenia może wynosić od 0,5 do 20 mm, a w maszynkach od 0,5 do 44 mm. 

W większości modeli ustawienia długości zmienia się poprzez wysuwanie grzebienia. Niektóre modele posiadają teleskopową regulację długości strzyżenia. W tym systemie regulacja odbywa się za pomocą pokrętła umieszczonego na rączce urządzenia. 
 
Polecamy artykuł:
Maszynka do strzyżenia czy trymer - jak wybrać?
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów