Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Liczba ustawień długości strzyżenia

 Jest to maksymalna w danym modelu trymera/maszynki do strzyżenia liczba ustawień długości, na jaką można strzyc zarost/włosy. W zależności od modelu liczba ustawień może wynosić od kilku do kilkudziesięciu. Im większa liczba ustawień, tym mniejsze są skoki pomiędzy kolejnymi długościami i tym precyzyjniej będziesz mógł dobrać długość włosów do swoich oczekiwań.
 
W zależności od modelu w trymerach zakres długości strzyżenia może wynosić od 0,5 do 20 mm, a w maszynkach od 0,5 do 44 mm. 

W większości modeli ustawienia długości zmienia się poprzez wysuwanie grzebienia. Niektóre modele posiadają teleskopową regulację długości strzyżenia. W tym systemie regulacja odbywa się za pomocą pokrętła umieszczonego na rączce urządzenia. 
 
Polecamy artykuł:
Maszynka do strzyżenia czy trymer - jak wybrać?
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację