Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Rodzaj szczotki

Dotyczy:
Odkurzacze
 

Elektroszczotka

Spiralna szczotka, wirująca wokół własnej osi. Stosuje się ją tylko w odkurzaczach wyposażonych w specjalne gniazdko elektryczne. Napędzana jest silnikiem elektrycznym, dzięki czemu zapewnia doskonałe efekty odkurzania i czyszczenia mocno zabrudzonych dywanów i wykładzin. Umożliwia skuteczne usuwanie sierści zwierząt i włosów z wykładzin i dywanów. W dowolnej chwili można ją wyłączyć, pracuje wtedy jako zwykła szczotka, bez obracającego się wałka.
Zobacz odkurzacze z elektroszczotką w wyposażeniu


 


Turboszczotka

Spiralna szczotka napędzana siłą ssącą odkurzacza. Umożliwia skuteczne czyszczenie i wyczesywanie dywanów np. z włosów, sierści, nici. Zwiększa skuteczność odkurzania.
Zobacz odkurzacze z turboszczotką w wyposażeniu


 


Ssawko-szczotka uniwersalna

Tradycyjna szczotka do twardych podłóg.
Zobacz odkurzacze z ssawko-szczotką uniwersalną w wyposażeniu


 


Ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan

Idealna propozycja dla osób, które chcą odkurzać zarówno dywany jak i parkiety bez konieczności zmieniania szczotki. Wmontowany przełącznik pozwala na natychmiastowe przestawienie szczotki parkietowej na szczotkę do dywanów i odwrotnie. Szczotka ta występuje w większości modeli odkurzaczy.
Zobacz odkurzacze z ssawko-szczotką z przełącznikiem w wyposażeniu


 


Szczotka do parkietów

Ssawka zaprojektowana specjalnie z myślą o odkurzaniu parkietu, marmuru i kamienia. W przeciwieństwie do zwykłych szczotek i ssawek zabezpiecza odkurzane powierzchnie przed zarysowaniem. Wykonana z naturalnego włosia podstawa ssawki chroni twarde powierzchnie, zapewniając jednocześnie doskonałe parametry ssania.
Zobacz odkurzacze ze szczotką do parkietów w wyposażeniu

 

Terminy powiązane:
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację