Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Regulacja mocy ssania

Dotyczy:
Odkurzacze

Umożliwia zmianę mocy ssania odkurzacza i dostosowanie jej do rodzaju odkurzanej powierzchni. Moc można regulować za pomocą pokrętła lub suwaka.
Moc ssania to jeden z podstawowych parametrów pracy odkurzacza. Określa, z jaką siłą zanieczyszczenia są wciągane do worka lub pojemnika. Im większa moc, tym większa siła, z jaką odkurzacz zasysa brud. Moc ssania należy dostosować do rodzaju oczyszczanej powierzchni. Większa moc przyda się, kiedy odkurzasz dywan z długim włosiem. Jeżeli chcesz oczyścić np. zasłony zmniejsz moc żeby uniknąć wciągnięcia i zabrudzenia lub uszkodzenia tkaniny. Jeżeli chcesz dokładnie i bezpiecznie czyścić różne powierzchnie wybierz odkurzacz z regulacją mocy ssania.

Terminy powiązane:
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów