Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Dysza do spieniania mleka

System spieniania mleka umożliwiający przygotowywanie cappuccino, latte macchiato lub też kakao.
 


 
  Dysza spieniająca

Najpopularniejsza forma spieniania mleka. Dyszę zanurzamy lekko w dzbanku z mlekiem i dzięki odpowiednim ruchom dzbanka wprawiamy mleko w wir. Należy przy tym uważać na temperaturę mleka, aby go nie przegotować. Dysza z regulacją emisji pary pozwala uzyskać mocniej lub słabiej spienione mleko.
 

 
  Wbudowany pojemnik na mleko

Do ekspresu dołączony jest pojemnik, z którego urządzenie automatycznie pobiera mleko, podgrzewa, spienia i wlewa do szklanki. Po przygotowaniu kawy pojemnik razem z resztą mleka można przechowywać w lodówce. Zaletą tego systemu jest łatwa obsługa.
 
  Zintegrowany

Najprostsza forma spienienia mleka. Rurkę spieniąjącą umieszczamy w pojemniku z mlekiem (może to być też dowolny kubek lub karton z mlekiem). Ekspres automatycznie pobiera mleko, podgrzewa, spienia i wlewa do szklanki.

Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów