Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Rodzaj linii telefonicznej

  • ISDN (Integrated Services Digital Network) to sieć cyfrowa, umożliwiająca integrowanie poszczególnych usług. Wykorzystując infrastrukturę sieci telefonicznej (PSTN), udostępnia usługi cyfrowe, z pominięciem urządzeń analogowych. Charakteryzuje się lepszą jakością od standardowej telefonii analogowej.
  • VOiP (Voice over Internet Protocol) umożliwia przesyłanie dźwięków za pomocą łączy internetowych. Popularnie zwana jest telefonią internetową.
  • Sieć analogowa to standardowy, powszechny rodzaj telefonii, wykorzystujący technologię i urządzenia analogowe do prowadzenia rozmów telefonicznych.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację