Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Funkcje telefonu bezprzewodowego

Telefon bezprzewodowy może posiadać funkcję odbierania i wysyłania SMS-ów.

Model z wbudowaną sekretarką pozwala dzwoniącemu nagrać wiadomość, gdy nie ma Cię w domu lub nie możesz odebrać. W zależności od modelu łączny czas nagranych wiadomości może być różny, od kilku do kilkudziesięciu minut.

Przydatną funkcją jest tryb głośnomówiący. Głos rozmówcy słychać nie w słuchawce, a przez głośniczek.

Telefon bezprzewodowy powinien mieć blokadę klawiatury. Funkcja ta zapobiega przypadkowemu wybraniu numeru i połączeniu. Może się to zdarzyć, gdy słuchawka leży na łóżku lub fotelu.

Większość modeli posiada możliwość montażu bazy na ścianie. Dzięki specjalnemu uchwytowi możesz zamocować aparat na ścianie, dzięki czemu nie zajmuje on miejsca na półce czy biurku.

Podświetlane klawisze umożliwiają bezproblemową obsługę telefonu nawet w ciemnościach.

Funkcja budzika pozwoli na ustawienie godziny włączenia alarmu.

Funkcja elektronicznej niani, oferuje tzw. Monitoring pomieszczenia oraz komunikację jedno lub dwukierunkową, dzięki czemu masz pod kontrolą swoje dziecko i wiesz czy śpi czy już się obudziło.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację