Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Łączność bezprzewodowa - GPS

  • Obsługa komunikacji Bluetooth pozwala na pełniejszą integrację nawigacji z radiem samochodowym i telefonem komórkowym (odtwarzanie muzyki z nawigacji przez radio samochodowe, funkcja zestawu głośnomówiącego, połączenie z internetem).
  • Transmiter FM pozwala na odtwarzanie muzyki lub komunikatów głosowych nawigacji poprzez odbiornik FM wbudowany w radiu samochodowym.
  •  WiFi to standard komunikacji bezprzewodowej (radiowej) pomiędzy urządzeniami, wykorzystujący przede wszystkim internetowy protokół komunikacyjny IP. Pozwala na bezprzewodowe połączenie urządzeń wyposażonych w odpowiednie nadajniki i odbiorniki.
 
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację