Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Płytki prostownic

  • Powłoka anodyzowana - odporna na zarysowania i łatwa w utrzymaniu czystości - powłoka pokryta warstwą ochronną nakładaną metodą utleniania anodowego.
  • Powłoka ceramiczna - najpopularniejszy rodzaj pokrycia płytki prostownicy. Jej główną zaletą jest równomierne nagrzewanie, dzięki czemu ryzyko przypalenia włosów znacznie maleje.
  • Powłoka ceramiczno-keratynowa - rozgrzane płytki, pod wpływem temperatury uwalniają z powłoki keratynowej składniki niezbędne dla odbudowy włosów - keratynę.
  • Powłoka ceramiczno-turmalinowa - powłoka pokryta jest minerałami, które wytwarzają jony ujemne pod wpływem wysokiej temperatury. Dzięki temu zamykają łuskę włosa i zapobiegają elektryzowaniu się.
  • Powłoka diamentowa - gładka i odporna na uszkodzenia. Chroni włosy przed utratą nawilżenia.
  • Powłoka keratynowo-turmalinowa - zapewnia ochronę włosów i gwarantuje ich idealny blask.
  • Powłoka miedziowo-krzemowa - równomiernie rozprowadza ciepło, gwarantuje idealne prostowanie.
  • Powłoka tytanowa - powłoka tytanowa szybko przewodzi ciepło, dzięki czemu umożliwia szybsze prostowanie. Tytan jest gładszy od ceramiki przez co mniej niszczy włosy.
  • Powłoka tytanowo-ceramiczna - płytka ceramiczna utrwalona jest elementami tytanowymi, dzięki czemu powłoka jest znacznie trwalsza. Ten typ powłoki poradzi sobie nawet z najsilniejszym skrętem włosa.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów