Brakuje jakichś informacji?

Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Roczne zużycie energii - zmywarka

Dotyczy grup Towarowych:
Zmywarki , Zmywarki do zabudowy
Zużycie energii podawane w kWh rocznie na podstawie 280 standardowych cykli zmywania przy użyciu zimnej wody oraz trybów niskiego zużycia energii. Rzeczywiste zużycie energii zależy od tego, jak użytkowane jest urządzenie.

Średnia cena prądu w Polsce dla taryfy G11 na dzień 10.10.2017r. wynosi 0,55 zł/kWh. Jest ona wyliczona na podstawie średniej wartości ceny za kWh dla poszczególnych dystrybutorów energii. Cena obejmuje koszty zakupu energii elektrycznej, podatek VAT, akcyzę, podatki i opłaty lokalne, koszty zakupu usług przemysłowych oraz koszty własne i marżę spółki dystrybucyjnej.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację