Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Rodzaj wkładu w dzbanku filtrującym

W dzbankach filtrujących można stosować wyłącznie wkłady dedykowane dla danego modelu. Różnią się on wyglądem i właściwościami, ale wszystkie oczyszczają wodę i zmniejszają odkładanie się kamienia w sprzętach kuchennych.

Brita Maxtra
Wkład filtrujący Maxtra to nowa generacja filtrów do wody z zastosowaniem do wody zimnej i gorącej. Dzięki 4-stopniowej filtracji redukuje twardość wody, chlor, aluminium, wybrane metale ciężkie (np. miedź i ołów) oraz niektóre pestycydy.

Filtr klasyczny

Najtańszy filtr uniwersalny. Oczyszcza wodę z większości zanieczyszczeń znajdujących się w wodzie wodociągowej. Filtr klasyczny pasuje do wielu modeli dzbanków różnych firm.

B100-25
Usuwa z wody wodociągowej wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, m.in. chlor, metale ciężkie, pestycydy i produkty ropopochodne. Zapobiega rozmnażaniu się bakterii. Delikatnie zmiękcza wodę. Zalecany do wody o średnim stopniu twardości ( do 200 mg/l).

Bi-Flux
Wkład filtrujący Laica Bi-flux to filtr do wody z 5-stopniowym systememi filtracji. Zintegrowany okrągły uchwyt umożliwia bardzo łatwe wyjmowanie oraz montaż wkładów w filtrze.

Evolve
Zatrzymuje chlor, kamień, herbicydy, pestycydy i inne zanieczyszczenia.

P 1000

Wkład przeznaczony do systemu filtrującego wodę Brita On Line Active Plus. Jego okres eksploatacji wynosi od 3 do nawet 6 miesięcy.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację